Як поліпшити витривалість

Posted by Admin on 4-09-2013, 13:24 in Спорт & Фітнес

Витривалість - це здатність людини протистояти фізичним навантаженням і м'язовому втомі в процесі активної фізичної діяльності. Малюки не народжуються витривалими, ця здатність формується при тривалих тренуваннях.

1. Найпростішим вправою на витривалість є стрибки на скакалці. Ця вправа допомагає розвитку практично всіх м'язів. Бажано виконувати стрибки кожен день, поступово довівши їх до ста-ста тридцяти в хвилину.

2. У зимову погоду обов'язково катайтеся на лижах, хоча б по годині в день. Лижні прогулянки благотворно впливають на дихальну систему. Уміння правильно дихати дуже важливо при всіх фізичних вправах.

3. Здійснюйте пробіжки на довгі дистанції. При цьому краще бігти повільно. Це найкраща вправа для формування загальної витривалості і для зміцнення дихальної та серцево-судинної системи. Коли дистанція буде пройдена, бажано якийсь час не пити.

4. На думку багатьох, найбільш ефективним вправою для розвитку витривалості є плавання. Цей вид спорту гармонійно розвиває практично всі м'язові групи.

5. Спортивна ходьба і просто Шагані на місці є дуже важливими вправами на всіх етапах тренувань. Довготривалі піші прогулянки - це кращий спосіб досягнення загальної фізичної натренованості. Шагані виконуйте шляхом вставання на гімнастичну лаву і спуску з неї на підлогу. Вправа бажано повторювати багаторазово. У перервах між блоками вправ виконуйте розминку для черевного преса або для рук.

6. Після освоєння найбільш простих вправ переходьте до віджимань. Поступово збільшуйте кількість жимів до максимуму.

7. Непогано буде, якщо ви запишіться в яку-небудь спортивну секцію. Будь-які групові фізичні заняття дуже допомагають розвитку витривалості....

Відповідь на запитання: Як поліпшити витривалість