Як полагодити сноуборд

Posted by Admin on 25-06-2014, 17:51 in Спорт & Фітнес

Катання на сноуборді з засніжених схилів може принести чимало приємних хвилин. Ось тільки поcле здійснення деяких запаморочливих трюків ви до незадоволення своїм можете виявити, що на лакованій кришці улюбленої дошки з'явилося помітне розшарування. Якщо майстерні поблизу немає, можна успішно відремонтувати спортивний снаряд своїми силами.

Вам знадобиться:
Епоксидний клей, ніж, струбцини (2-3 штуки), дерев'яні підкладки, ацетон або бензин для знежирення поверхонь, напилок, наждачний папір, гумові рукавички

1. Огляньте сноуборд для визначення виду несправності. Найпоширеніший робочий дефект - освіту зазору між кантом і кришкою (зазвичай це відбувається після удару кантом про жорстке перешкоду). Якщо не усунути зазор, всередину конструкції потрапить волога, яка, розширюючись на морозі, ще більше посилить ситуацію.

2. Розкрийте кришку сноуборду в місці відшарування. Окресліть олівцем область ремонту. Тепер гострим ножем виріжте потрібну ділянку кришки, намагаючись не зачепити серцевину. За допомогою гострого інструменту (викрутки) підчепите кришку і відокремте її від серцевини.

3. Якщо серцевина не зламана, приступайте до приклеювання вирізаного ділянки. Ножем процарапать кришку уздовж дошки по краях розшарування. Тепер на невеликій відстані від пошкодженої ділянки закріпіть струбцину, щоб при заповненні тріщини клеєм розшарування не пішла далі.

4. Підготуйте епоксидний клей. Для додання складом пластичності додайте в нього пластифікатор (дибутилфталат). За допомогою ножівки по металу або напилка Напиляєте з непотрібною залізяки металевих тирси і додайте їх в клейову масу. Місце склеювання обробіть ацетоном або бензином для знежирення і ретельно висушіть.

5. Залийте епоксидний клей в тріщину, проштовхуючи його якнайдалі. Надлишки видалите тампоном, змоченим в розчиннику.

6. Покладіть на місце склеювання шматок поліетиленового пакету, помістіть на нього з обох боків дерев'яні прокладки і затисніть струбциною. Поліетилен дозволить згодом від'єднати прокладку від дошки, інакше вона може приклеїтися.

7. Після затвердіння клейового складу в місці пошкодження над кантом видовбали частина розбитої серцевини. Затисніть сноуборд з обох сторін струбцинами, щоб не розшарувати дошку по довжині.

8. Заповніть утворену порожнечу клеєм і вкладіть підходить за розміром дерев'яну вставку. Видаліть надлишки клею і затисніть цю ділянку струбциною.

9. Тепер вставте на місце вирізаний на самому початку шматок кришки сноуборду. Знежирте поверхні, просушіть їх, нанесіть клей, прикладіть кришку точно по місцю і остаточно затисніть всю область ремонту струбцинами.

10. Коли клей затвердіє, обробіть поверхню дошки напилком з дрібною насічкою, а потім наждачним папером. Щоб повністю приховати сліди ремонту, нанесіть на місце склеювання кольорову перекладну картинку або зробіть аерографію....

Відповідь на запитання: Як полагодити сноуборд