Як зареєструвати шлюб з Негромадянин РФ

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Культура & Суспільство

Шлюб із громадянином іншої країни часто буває не тільки союзом з іншою особистістю, але і з іншою культурою та традиціями. Тому перш ніж поринути в передвесільну суєту, постарайтеся уважно вивчити тонкощі і правові аспекти цього питання. Надалі це допоможе вам уникнути складнощів і проблем.

1. На території Росії незалежно від громадянства осіб, які бажають вступити в шлюб, форма і порядок його укладення визначаються і регулюються російським законодавством, а саме Сімейним кодексом РФ. Щоб укласти шлюб, подайте з майбутнім чоловіком заяву в будь-який орган запису актів цивільного стану (орган РАЦС).

2. Прикладіть до заяви необхідні документи. Серед них обов'язково повинні бути паспорта, або інші документи, що засвідчують ваші особистості. Якщо хтось із вас складався раніше в іншому шлюбі, прикладіть папери, що підтверджують його припинення. Це можуть бути свідоцтва про розірвання шлюбу або про смерть колишнього чоловіка. Людині, яка не є громадянином Росії, ці документи зобов'язане надати посольство його країни або інший компетентний орган держави, громадянином якої він є. Там же йому повинні видати свідоцтво (довідку), що підтверджує відсутність перешкод до вступу в шлюб. Знадобиться іноземному громадянинові і довідка з місця проживання, яку видає магістрат за місцем реєстрації або церковний прихід. Всі документи, що надаються в орган РАЦС, повинні бути переведені на російську мову, також повинна бути підтверджена і завірена їх справжність.

3. Якщо не буде перешкод до укладення шлюбу, то він буде зареєстрований у вашому особистому присутності, як правило, після закінчення місяця з дня подачі документів. Можливі перешкоди для його укладення законодавство РФ передбачає як для російських громадян, так і для іноземних. Майте на увазі, що за наявності будь-якого з них вам можуть відмовити в реєстрації шлюбу. Список перешкод включає в себе: - Близькі родинні стосунки, відносини між усиновленими та усиновлювачами;
- Відносини між визнаними недієздатними нареченим або нареченою;
- Відносини між нареченою і нареченим, що складаються в іншому зареєстрованому офіційному шлюбі. Остання обставина обов'язково перевіряйте у разі укладення шлюбу з іноземцем, у рідній країні якого дозволяється багатоженство. Такі полігамні шлюби вирішуються в Алжирі, Єгипті, Йорданії, Ємені, Сирії. Врахуйте, що полігамний шлюб не буде офіційно визнаний в Російській Федерації, якщо ви все-таки зважитеся укласти його на території країни, не враховує цю обставину....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати шлюб з Негромадянин РФ