Як зареєструвати садове товариство

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Культура & Суспільство

Садівниче некомерційне товариство можуть створити власники ділянок, які перебувають на території для ведення садівничої діяльності. Особливістю цих організацій є той факт, що доходи товариства не можна розподіляти між його членами, однак їх можна направити на загальні потреби. Зареєструвати садове товариство можна, підготувавши і надіславши документи до підрозділу податкової інспекції.

1. Складіть протокол загальних зборів власників садових ділянок. У документі має бути зафіксовано рішення про створення садівничого некомерційного товариства, призначення його правління та голови. Протокол підписується всіма членами загальних зборів.

2. Підготуйте Статут майбутньої організації. Пропишіть в ньому докладно порядок організації садового товариства, права та обов'язки його членів, умови отримання членства. Перелічіть органи управління (голова правління, правління, загальні збори) порядок їх призначення і компетенцію. Опишіть, за рахунок яких коштів (внески членів товариства) буде утворюватися фонд організації, на які цілі він може використовуватися, вкажіть порядок контролю за його витрачанням. У Статуті також повинен бути пункт про дії у разі реорганізації та ліквідації організації.

3. Сплатіть держмито в будь-якому відділенні Ощадбанку за створення юридичної особи. Зверніться з підготовленими документами (протоколом загальних зборів, Статутом садівницького товариства, квитанцією про сплату держмита) до податкової інспекції. Заповніть заяву на реєстрацію товариства. Рішення про реєстрацію приймається підрозділом податкової служби протягом семи робочих днів. Після отримання державного свідоцтва про реєстрацію юридичної особи замовте печатку організації, відкрийте розрахунковий рахунок у банку....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати садове товариство