Як поліпшити екологічну обстановку

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Культура & Суспільство

Для поліпшення екологічної ситуації одних розмов недостатньо. Для відчутних глобальних позитивних змін необхідно розбудити свідомість кожної розумної людини і сприяти прийняттю конкретних заходів для вирішення цієї проблеми.

1. Усвідомте той факт, що від вашого щоденного поведінки та способу життя залежить екологічна обстановка у вашому будинку, у вашому офісі, у вашому місті, на вашій планеті. Всі дії повинні бути спрямовані на захист і відродження сприятливого навколишнього середовища, інакше через деякий час просто ніде буде жити.

2. Кожен день замислюйтесь над тим, що ні очисники, ні іонізатори повітря, ні фільтри для води і т.д. не допоможуть зберегти живу і природне середовище проживання. Це можете зробити ви, менше сміття, посадивши дерево, не користуючись автотранспортом, забруднюючим навколишнє середовище. Можна тільки порадіти існуванню вегетаріанців. Адже під пасовища великої рогатої худоби вирубуються величезні площі незайманих лісів, які є «легенями» планети і підтримують чистоту і склад повітря, допомагаючи тим самим Землі впоратися зі змінами.

3. Як відомо, попит народжує пропозицію і навпаки. Не використовуйте в своєму побуті сумнівні матеріали. Це стосується і меблів, і побутової хімії, і одягу, і продуктів, і ліків. Намагайтеся користуватися натуральними засобами. Нехай в менших кількостях, але зате надійніше і вже точно корисніше.

4. Усвідомте, що вихлопні гази автотранспорту, на 90% забруднюють повітря у великих містах, - це найсильніші отруйні речовини, що призводять людину до стану імунодефіциту, серцевих хвороб, раку легенів та інших порушень. Що міститься в вихлопах свинець впливає на діяльність мозку, а оксиди азоту небезпечніше, ніж вплив чадного газу. Намагайтеся уникати великого скупчення транспорту. Без особливої потреби не користуйтеся ним. По можливості, зміните місце роботи, щоб не перебувати в транспорті більше години або двох на день.

5. Пам'ятайте, що не існує жодних допустимих змістів шкідливих речовин, Тому що вони шкідливі. У природі також мають місце токсичні освіти, але природні процеси легко нейтралізують ці отрути. А людина замість того, що б жити в ритмі з природними процесами і допомагати планеті у цей непростий час, спустошує її надра, отруює воду, повітря і вирубує дерева. Настав час швидко шукати та застосовувати технології, Що дозволяють нейтралізувати «розумну людську діяльність» та відновити порушений природний баланс....

Відповідь на запитання: Як поліпшити екологічну обстановку