Як поміняти закордонний паспорт

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Культура & Суспільство

Процедури безпосередньо по заміні закордонного паспорта не існує. Є порядок певних дій для отримання нового документа після завершення терміну дії попереднього. Якщо ви правильно зберете пакет необхідних документів, то можете бути впевнені в отриманні закордонного паспорта.

Вам знадобиться:
Заповнена анкета, оригінал і копія паспорта, гроші

1. Оформіть новий закордонний паспорт до того, як закінчився термін дії старого. Це можна зробити не завжди. Документи у вас приймуть в тих випадках, якщо ви змінили прізвище, кардинально змінили зовнішність, втратили або пошкодили старий паспорт. Також ви можете достроково замінити паспорт при відсутності в ньому вільних сторінок, або якщо термін його дії закінчується раніше, ніж через 6 місяців. При зміні прізвища не забудьте взяти з собою свідоцтво про шлюб.

2. Зверніться до підрозділу ФМС за місцем проживання, якщо ви резидент РФ, або за місцем фактичного проживання, якщо ви таким не є. Уточніть адресу територіального підрозділу ФМС, а також інформацію про можливість видачі паспорта старого /нового зразка. Врахуйте, що терміни оформлення можуть змінюватись в залежності від виду паспорта. Плануйте оформлення документів заздалегідь. У середньому, паспорт нового зразка оформляють 1-2 місяці, старого - трохи менше.

3. Скористайтеся інформацією в інтернеті на територіальному сайті, якщо такий є. Перебуваючи на сайті або безпосередньо в підрозділі ФМС, уважно вивчіть перелік документів, необхідних вам для оформлення паспорта. Крім того, запишіть телефони, за якими можна уточнити деталі, необхідні для отримання закордонного паспорта.

4. Зберіть необхідний пакет документів. Паспорти старого і нового зразка по своїй дії майже рівнозначні, але процедура їх оформлення трохи різниться. Держмито на біометричний паспорт більше, а кількість фотографій для нього на одну менше. Якщо ви досягли 18 років, вам знадобляться: заяву (анкета) на новий закордонний паспорт, заповнена у двох примірниках, оригінал і копія вашого російського паспорта. Необхідно надати квитанцію про оплату держмита та трудову книжку із ксерокопією. Якщо паспорт потрібно отримати чоловікові призовного віку, то потрібно військовий квиток або довідка з військкомату. Якщо у вас є старий закордонний паспорт з терміном дії, то його також потрібно включити в пакет документів.

5. Скористайтеся послугами посередників, які за додаткову плату візьмуть на себе всі труднощі щодо оформлення вашого закордонного паспорта, якщо у вас зовсім немає вільного часу. Однак слід мати на увазі, що самостійно підготувати документи не становить великої праці....

Відповідь на запитання: Як поміняти закордонний паспорт