Як звернутися на телебачення

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Культура & Суспільство

Буває так, що людина стикається з якоюсь проблемою, і ніяк не може добитися її дозволу. Один з ефективних способів привернути увагу до своєї біди - це висвітлити її в ЗМІ, зокрема, на телебаченні.

1. Звернутися на телебачення набагато простіше, ніж може виявитися. Працівники всіх каналів щодня проводять довгі години у пошуках свіжих і цікавих тем, тому, якщо ваша історія здасться їм значущою і цікавою, їй обов'язково дадуть хід. Для початку подумайте над тим, як краще викласти інформацію, щоб вона зачепила працівників телебачення.

2. Звернутися на телебачення можна по електронній пошті. Дізнатися адресу можна на сайті в інтернеті. Деякі канали розміщують свої координати на логотипі, який демонструється в ефірі під час рекламних пауз. Текст листа найкраще адресувати головному редактору, зробивши в темі відповідну позначку. Це дозволить звернути увагу на ваше повідомлення, Зробити його більш вагомим. Розкажіть редактору про свою проблему, напишіть, що дуже сподіваєтеся на допомогу телеканалу у висвітленні ситуації, що склалася. В кінці листа обов'язково залиште свої координати.

3. Якщо немає можливості скористатися електронною поштою, то просто зателефонуйте до редакції телеканалу. Номер телефону можна дізнатися в будь-якому довіднику або зателефонувавши в телефонну базу за номером 09 (вона працює у всіх містах). В редакції у вас поцікавляться, з якого питання ви телефонуєте, скажіть, що у вас є тема для хорошого сюжету, попросіть з'єднати вас з редактором або кимось із кореспондентів.

4. На багатьох федеральних і регіональних телеканалах є ток-шоу, в яких обговорюються нагальні соціальні проблеми. Як правило, в завершенні програми або перед відходом на рекламу провідні озвучують редакційний номер телефону та електронну адресу і закликають глядачів ділитися своїми історіями. Можна звернутися на телебачення за цим номером.

5. Зайдіть на сайт телеканалу. Напевно там є форум для глядачів. На форумі ви можете створити свою тему зі зверненням до співробітників каналу, залишити свій номер телефону і чекати відгуку....

Відповідь на запитання: Як звернутися на телебачення