Як звертатися до Матрони

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Культура & Суспільство

Свята блаженна стариця Матрона Московська ще за життя прославилася праведним життям і численними чудами, вчиненими її молитвами до Господа. Сьогодні тисячі людей звертаються до неї з проханнями про допомогу в різних життєвих негараздах.

1. Святу блаженну Матрону просять про зцілення від хвороб, зустрічі з судженим, материнство, позбавленні від алкогольної та наркотичної залежності, допомоги у вирішенні матеріальних проблем, у навчанні або роботі, позбавлення від страждань.

2. Закликаючи в помічники святу Матрону, пам'ятайте, що перш за все потрібно звертатися в молитвах до Спасителя та Пресвятої Богородиці. Просіть Матронушка помолитися за вас перед Господом і допомогти вам.

3. До святої Матрони можна звернутися в храмі, в який ви зазвичай ходите, чи вдома, чи в будь-якому іншому місці: важлива не обстановка, а тверда віра в Бога і молитва, укладена з відкритим серцем. Зазвичай православні просять святих угодників про допомогу, осіняючи себе хресним знаменням і прикладаючись губами до ікони. Але якщо перед вами немає образу Мотрони Московської, подумки уявіть його собі, закривши очі, і відчуйте зв'язок з нею.

4. У православних молитвословах ви знайдете акафіст і молитву святої Матрони, з якою до неї звертаються з проханням про допомогу або вдячністю. Її можна вивчити напам'ять або читати по книзі. Якщо ви не знаєте або не пам'ятаєте молитов, можна говорити від себе тими словами, які йдуть з глибини душі і серця.

5. Якщо життєві обставини дозволяють вам бувати в Москві, відвідайте Покровський ставропігійний жіночий монастир, прикластися до мощей святої блаженної Матрони і її чудотворній іконі. Але якщо такої можливості немає, не турбуйтеся: Матронушка прийме ваші молитви скрізь, де б ви не знаходилися.

6. Більш того, якщо вам потрібна допомога святої Матрони і її заступництво перед Господом, ви можете написати їй листа. Відправте його на поштову адресу монастиря: 109147 м. Москва, ул.Таганская, 58 Покровський ставропігійний жіночий монастир у Покровської застави м.Москви, настоятельці ігуменя Феофанія (Мискіна). Можна також звернутися до Матрони за допомогою електронної пошти на адресу: matronushka@gmail.com. Служителі монастиря покладуть ваші прохання до мощей святої блаженної стариці.

7. Вірте, просіть святу Матрону всім серцем, але обов'язково додавайте: «Якщо на те воля Божа», оскільки тільки йому відомо, що кожному з нас потрібно для щастя....

Відповідь на запитання: Як звертатися до Матрони