Як звертатися до святої Матрони

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Культура & Суспільство

Матрона Московська або, як її ще називають, Матронушка - російська святая, з малих років володіла даром прозорливості. І зараз до мощів Матінки приходять тисячі людей з усієї Росії, і багато хто стверджує, що отримують від неї справжню допомогу у вирішенні життєвих проблем. Як звернутися до святої Матрони?

1. В Євангелії сказано: «По вірі вашій нехай буде вам». На час залиште в стороні скептицизм і просто повірте, що молитва святий прозорлівіце допоможе вам позбавитися від найважчих і, здавалося б, нерозв'язних проблем. Молитися можна і вдома перед звичайною іконою, але краще все ж відправитися в ті місця, де пройшло життя цієї незвичайної жінки. Мощі її спочивають у Московському Свято-Покровському монастирі, там же знаходиться її чудотворна ікона.

2. Прибувши до Москви, відправляйтеся в монастир на автобусі. У монастирі покладається дотримуватись певних правил: жінка повинні бути одягнена в спідницю або сукню і кофту з довгими рукавами, а голову покрити хустинкою. Перед поїздкою не можна фарбувати губи. Чоловікові слід одягнутися в штани і пристойну сорочку, а увійшовши в церкву, зняти головний убір. У монастирі завжди досить великі черги, адже поклонитися святій Матроні приїжджають тисячі людей.

3. Підійшовши до ікони чи до мощів, подумки з вірою зверніться до святої Матрони. Існують спеціальні молитви, але й свої власні слова, сказані від щирого серця, діють нітрохи не менше. Подумайте, якої допомоги ви від неї очікуєте. За свідченням дуже багатьох людей, у цей момент слова самі приходять на мову, а на душі стає дуже легко, світло і радісно. Церковні молитви Матроні можна прочитати тут: http://zvonnitsa.ru/didactic/molitva/162/molitvy_k_blazhennoy_staritse_m.

4. Дотримуйтесь правил поведінки в храм і на території монастиря. Пам'ятайте, що ви прийшли до великої святої, і не можна кривдити її гучним розмовою, сміхом або зайвою цікавістю і метушливістю. Уявіть, що ви стоїте перед нею, зі смиренням попросіть її виконати ваше прохання, і ви не залишитеся без її підтримки. У монастирі можна купити спеціальне молитовне твір - акафіст, і читати його вдома перед іконою Матінки....

Відповідь на запитання: Як звертатися до святої Матрони