Як очистити житло

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Хоббі та розваги

Протягом часу будь-яке житло накопичує негативну енергію. Це відбувається в результаті сварок, негативних думок, різних «поганих» подій, коли-небудь відбувалися в ньому. Через велике скупчення негативної енергії можуть відбуватися нез'ясовні вашому розуму речі. Щоб запобігти їх, необхідно очистити ваш будинок незалежно від того, чи живете ви в ньому протягом багатьох років або тільки що переїхали. У багатьох культурах існує ритуал обкурювання простору різними травами для енергетичної очищення простору. Ви також зможете провести цей ритуал у себе вдома, ознайомившись з цією інструкцією.

Інструкція:
1. «Очистіть» себе. Ви можете попередньо прийняти душ, але це необов'язково. Вам необхідно «обмити» себе за допомогою зв'язки для обкурювання із шавлії. Для цього запаліть в'язку. Як тільки вона розгориться, загасити вогонь, зв'язка при цьому буде продовжувати диміти. «Очистіть» себе її димом, починаючи з голови і закінчуючи ногами. Під час того, як ви будете це робити, говорите наступне: "Дим шавлії огортає мене і позбавляє від негативу". Ця процедура необхідна, щоб очистити ваші думки і ауру.

6. Почніть ритуал очищення вашого житла з найдальшої кімнати. Якщо у вас багатоповерховий приватний будинок, почніть з верхнього поверху. Повертаючись постійно проти годинникової стрілки, пройдіть всі кімнати і Окур димом шавлії кожен кут. Не забувайте при цьому говорити наступне: "Я бачу тільки чисте світло. Я позбавлятися цей будинок від невезения і негативної енергії." Говоріть так, перебуваючи в кожній кімнаті.

3. Повторіть ці слова також, коли опинитеся перед вхідний дверима. Коли будете говорити, Тримайте двері відкритими і робіть рукою руху, Як ніби ви вимітати з дому сміття.

4. Поверніться в ту кімнату, з якої ви почали, і приступите до завершального дії ритуалу. Для цього вам знадобиться морська сіль, або, якщо немає морської, звичайна харчова сіль. Необхідно посипати сіллю у всіх кутах і уздовж всіх стін житла. Не забувайте вимовляти слова: "Я бачу тільки чисте світло. Я позбавлятися цей будинок від невезения і негативної енергії."...

Відповідь на запитання: Як очистити житло