Як поліпшити ауру

Posted by Admin on 1-01-2014, 15:58 in Хоббі та розваги

Аура - енергетичне поле будь-якого живого і неживого об'єкта, яке впливає на все, з чим вступає в контакт. Часто буває так, що з нез'ясовних причин певні люди у нас відразу ж викликають симпатію, а інші, навпаки, антипатію. Це відбувається через колірних вібрацій аури. Знаючи, як читати ауру, ви можете сприятливо впливати на стан вашого здоров'я і справитися з наявною хворобою. Іншими словами, ви зможете поліпшити свою ауру.

Інструкція:
1. Визначте домінантний колір вашої аури Домінантний колір вашої аури визначити досить просто. Це той колір, до якого ви завжди неусвідомлено тягнетеся, ваш улюблений колір. Як тільки ви інтуїтивно визначте його, ви зможете підсилити вашу ауру при допомоги одягу, аксесуарів, предметів домашнього декору цього ж кольору. Таким чином ви привернете до себе більше домінантних вібрацій, які принесуть позитивну енергію у ваше життя. Необхідно використовувати поєднання кольорів, які часто зустрічаються в природі. Наприклад, якщо ваша аура має рожевий колір, добре мати в своєму гардеробі одяг зелених і світло-рожевих відтінків.

2. Узгодьте своє оточення з вашими думками З різними кольорами пов'язані різні емоції і почуття. Наприклад, блакитний колір пов'язаний зі спокоєм і відчуттям розслабленості. Ви можете помітити, що, коли на вас одягнена одяг, Або аксесуари, блакитного кольору, ви відчуваєте себе набагато спокійніше. У той час як червоний колір буде впливати на вас протилежним чином, оскільки він збудливо діє на нервову систему.

3. Вплив аури інших людей Деякі процеси, предмети впливають на ауру людини позитивно або негативно. Будь-які негативні емоції, такі як страх, ревнощі, ненависть чи заздрість, погане харчування, недолік сонця можуть придушити позитивні вібрації вашої аури. Хвороби, зловживання ліками значно послаблюють її. Коли ви входите в контакт з іншою аурою, ви обмінюєтеся з нею енергією. Ви можете помічати, що відчуваєте себе виснаженими, коли перебуваєте в оточенні якоїсь певної людини. Деякі люди можуть забирати енергію інших, самі того не знаючи. З людьми ж, мають ауру такого ж кольору, як і у вас, ви відчуваєте себе бадьорими та щасливими. Якщо ви звернете увагу, то помітите, що ті люди, які носять одяг світлих і яскравих кольорів, виглядають набагато щасливіші за тих, які одягаються в одяг темних кольорів, оскільки такі кольори поглинають енергію.

4. Позитивний вплив на ауру також мають регулярні фізичні вправи і медитації....

Відповідь на запитання: Як поліпшити ауру