Як звертатися до ангелів

Posted by Admin on 25-07-2013, 01:19 in Культура & Суспільство

Життя далеко не завжди приємна і радісна, часом відбуваються події, які вибивають нас з колії, змушують сумувати, а може бути, страждати. Ми часто не знаємо, що робити, і звертаємося за допомогою. До ангелам. Але чи вміємо ми це робити? Звернення до ангелів - це така справа, інструкції до якого написати неможливо, проте можна дати загальні рекомендації, які допоможуть попросити про допомогу небесних заступників.

1. Перш ніж звернутися до ангела, подумайте, навіщо вам потрібна його допомога? Хочете отримати пораду, попросити про те, щоб він дав вам сил або, можливо, щоб відчути присутність світла в своєму житті, відчути, що вона - не безглузда?

2. Вирішивши, для чого закликаєте ангела, постарайтеся відключитися від зовнішнього світу, сконцентруйтеся на відчутті легкості і свободи. Звільніть свою душу від суєти, щоб вона могла безперешкодно спілкуватися з вищими силами. Якщо сконцентруватися не вдається, постарайтеся уявити себе, що знаходяться поза тілом, простіше кажучи - подивіться на себе зі сторони.

3. Коли ви будете готові, подумайте про своє бажання, про те, що хочете, щоб ангел був поруч, почув вас. Уявіть, що він стоїть за вашою спиною, відчуєте його присутність. Нехай вас не бентежить, якщо ви не «побачите» його внутрішнім поглядом, головне - відчути світло, що виходить від нього.

4. Зверніться до ангела, розкажіть про те, що вас турбує. Необов'язково наділяти думки в слова, ви можете розмовляти образами. Адже це - ангел, йому зрозумілі ваші почуття.

5. Ангели і демони - сутності в чому схожі, однак перші несуть людям мир і гармонію, а другі вносять хаос в душі. Не вірте книгам, в яких говорять про призов «зодіакальних» ангелів - у них говоритися про демонів. Віруючій людині не варто зв'язуватися з такими силами, вони тільки того й чекають, щоб він піддався спокусі.

6. Говоріть з покликаним ангелом щиро, не бійтеся його і не сумнівайтеся в ньому. Забудьте про дрібниці, з якими можете впоратися самостійно.

7. Коли будете готові попрощатися з ангелом. Просто відпустіть його. Подумки, немов видихнувши. І, якщо вам вдалося поговорити з ангелом, ви відчуєте свободу і надзвичайну легкість. Світ стане трішки ясніше. А ясність це те, чого йому часто не вистачає

8. І останнє: не закликайте ангелів занадто часто. Звертайтеся до них тільки тоді, коли по-справжньому маєте потребу в цьому. Адже диво не повинно перетворюватися на звичайну річ....

Відповідь на запитання: Як звертатися до ангелів