Як звернутися за допомогою в благодійні фонди

Posted by Admin on 27-07-2013, 13:27 in Культура & Суспільство

У Росії існує безліч різних благодійних фондів, які надають підтримку людям, які опинилися у важкій ситуації. Прикладом таких організацій можуть служити програма порятунку тяжкохворих дітей «Лінія життя», Асоціація допомоги дітям «Діти Землі», Фонд допомоги для незахищених верств населення «Майбутнє нації».

Вам знадобиться:
- Адресу благодійного фонду;
- Сайт благодійного фонду;
- Доступ в інтернет;
- Набір документів для фонду.

1. Знайдіть адресу цікавить вас, або фонду (це можна зробити в інтернеті, ввівши відповідний пошуковий запит), ознайомтеся з правилами надання допомоги, розміщеними на сайті.

2. Напишіть звичайне або електронного листа в якійсь із фондів. Постарайтеся, щоб воно було змістовним, достовірним, повністю висвітлювало вашу проблему. Пишіть так, щоб прочитали його люди не залишилися байдужими до вашої біді.

3. Якщо ваша заявка буде розглянута і прийнята, ознайомтеся на сайті організації з переліком документів, необхідних для оформлення звернення за допомогою. Для кожної благодійної організації вимагається їх різний набір. Деякі сайти містять спеціальні бланки заяв на надання допомоги, відкрийте, заповніть і роздрукуйте їх, щоб поставити особистий підпис, потім відскануйте документ (якщо ви будете пересилати його по електронній пошті).

4. Крім того, в разі виникнення різних додаткових питань Зв'язок з благодійними фондами можна за контактними телефонами, наданим на їх офіційних сайтах.

5. При зверненні за допомогою враховуйте і той факт, що деякі фонди не зможуть миттєво надати вам матеріальну допомогу. У такому випадку буде організований поступовий збір коштів для вас.

6. Майте на увазі, що вам можуть відмовити в допомозі, якщо набір наданих вами документів є неповним або підлягає сумніву їх справжність; або якщо необхідна медична допомога надається людьми або організаціями, які не мають офіційного права надавати її; ви отримаєте відмову і в тому випадку, якщо експертна комісія фонду порахує надання допомоги неефективним (наприклад, обраний метод лікування або призначені ліки не застосовується в лікуванні даного захворювання або ж в даному випадку не зможе допомогти);

7. Крім того, якщо ви будете відмовлятися від спілкування зі співробітниками благодійного фонду, не відповідати на їхні телефонні дзвінки та електронні листи, не надавати необхідної інформації, уникати зустрічей - навряд чи вони зможуть вам чимось допомогти....

Відповідь на запитання: Як звернутися за допомогою в благодійні фонди