Як помирити людей, посварених через розсипаної солі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

В старовину, коли сіль цінувалася практично на вагу золота, було прийнято поводитися з нею дуже дбайливо. Якщо гість ненароком перекидав сільничку, це розцінювалося як знак неповаги до господарів. Якщо ж сіль розсипав хтось із членів сім'ї, то його чекало покарання, адже втрата солі спричиняла за собою нові непередбачені витрати.

Інструкція:
1. Самий раціональний спосіб помирити посварених через солі людей можна знайти у шкільному підручнику хімії: потрібно всього лише зібрати прокидаюся сіль, не втративши при цьому ні єдиної щіпки. Однак на практиці зробити це не дуже легко, через те що прокидається на стіл або на підлогу сіль може змішатися із сміттям. Тому недостатньо просто зібрати сіль, а потрібно ще й очистити її від домішок. Для цього зібрану сіль слід насипати в склянку з водою. Через деякий час сіль розчиниться, а все сміття осяде на дні. Після цього потрібно буде профільтрувати розчин і випарувати всю воду. Так ви зможете отримати очищену від сміття сіль, яка зберегла свій первинний об'єм.

6. В даний час, коли сіль стоїть дуже дешево, У людей немає причин сваритися через її втрати. Тому є більш легкі й швидкі способи помирити посварених через солі людей або зовсім уникнути сварки. Наприклад, можна кинути щіпку прокидається солі через ліве плече. За народними повір'ями, таким чином можна відлякати нечисту силу, яка може спровокувати сварку сидять за столом. А якщо люди вже встигли посваритися, то після цього нескладного ритуалу вони відразу ж помиряться самі.

3. Інша народна прикмета радить посипати прокидається сіль цукром перед тим як стерти її зі столу. Якщо ж хтось уже встиг стерти сіль, то господар повинен напоїти всіх гостей чаєм з цукром і розсмішити. У цьому випадку ніхто з присутніх не посвариться, а дрібні розбіжності тут же згладяться самі собою. Але якщо між людьми все ж сталася серйозна сварка, Забути про яку вони не змогли навіть за чашкою солодкого чаю, доведеться діяти іншими методами. Краще всього зробити зганьблену людям символічний подарунок - піднести їм пачку солі, причому обов'язково одну на двох. Після цього вони неодмінно підуть на мирову....

Відповідь на запитання: Як помирити людей, посварених через розсипаної солі