Як звернутися до президента

Posted by Admin on 27-08-2013, 10:50 in Культура & Суспільство

В умовах бурхливого розвитку інформаційних технологій спілкування з владою стало доступніше, ніж це було ще кілька років тому. У повній мірі це стосується і можливості звернутися до Президента Російської Федерації.

1. Перейдіть по посиланню www.letters.kremlin.ru.

2. Уважно ознайомтеся з умовами звернення до Президента РФ на сторінці, що відкрилася. Зокрема, розмір електронного повідомлення не повинен перевищувати дві тисячі знаків. Звернення може містити одне файлове вкладення в допустимих форматах. Не буде прийнято до розгляду звернення, що містить образи і ненормативну лексику, а також якщо текст набраний латиницею або з використанням клавіші CapsLock, якщо він не розбитий на речення. У повідомленні повинні міститися конкретна пропозиція, скарга, заява.

3. Перейдіть по посиланню внизу сторінки «Відправити лист». Заповніть електронну форму на сторінці, що відкрилася. Поля, відмічені «зірочкою», обов'язкові до заповнення. Виберіть, який спосіб відповіді для вас більш прийнятний - в електронній формі на e-mail або в письмовій формі на поштову адресу. Крім усього іншого, встановіть пароль для вашого звернення в спеціальному полі форми.

4. Якщо ви хочете звернутися до Президента РФ без конкретних скарги або пропозиції, скористайтеся відеоблогу Дмитра Медведєва, доступним по посиланню www.blog.kremlin.ru.

5. Якщо електронного формату ви віддаєте перевагу традиційний паперовий або якщо ваше повідомлення не вкладається у дві тисячі символів, напишіть листа Президенту РФ для направлення його поштою. При написанні листа дотримуйтеся наступних рекомендацій. У «шапці» вкажіть свої прізвище, ім'я, по батькові та поштову адресу. Нижче шапки посередині листа розмістіть ввічливе звернення «Шановний Дмитре Анатолійовичу». У тексті викладіть причини свого звернення і сформулюйте свої прохання або скаргу, Заяву. Лист підпишіть, проставте поточну дату.

6. Направте звернення за адресою 103132 м. Москва, вул. Іллінка, д.23. Поштове відправлення краще робити з повідомленням про вручення....

Відповідь на запитання: Як звернутися до президента