Як звернутися до президента України

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Культура & Суспільство

Віктор Федорович Янукович - чинний президент України. Саме до нього ви можете звернутися, якщо не знайшли справедливості в інших чиновників. Зробити це можна кількома способами: за допомогою інтернету, написавши паперовий лист, задавши президенту запитання особисто.

Вам знадобиться:
- Інтернет;
- Папір;
- Конверт;
- Марки.

1. Зайдіть на офіційний сайт Партії регіонів і виберіть зручний для вас мову. З допомогою мишки прокрутіть сторінку вниз до кінця. Зліва ви побачите посилання «Зворотній зв'язок», пройшовши по якій, ви потрапите на сторінку з формою для письма. Напишіть ваше ім'я та прізвище, вкажіть дійсну електронну адресу, введіть в спеціальній графі текст звернення до президента. Наберіть вказаний на картинці код, що складається з букв і цифр, і натисніть «Відправити».

2. Є у Віктора Януковича і особистий блог. Ви можете зв'язатися з ним за допомогою живого журналу. Знайдіть його на сервісі по ніку prezidentua. Якщо ви зареєстровані в жж, то у вас є вибір: написати президенту коментар до запису або приватне повідомлення, яке буде доступне лише вам і йому. Якщо ж ви зайшли як анонімний користувач, то можете залишити своє звернення в коментарі під записом президента.

3. Зв'язатися з Віктором Федоровичем Януковичем можна і за допомогою звичайної пошти. Напишіть звернення до президента України на аркуші паперу, складіть в конверт і запечатав його. Вкажіть на конверті адресу: 01220 м. Київ, вулиця Шовковична, 12. Наклейте марки на конверт і опустіть його в поштову ящик. Лист прийде в приймальню президента. Також ви можете надіслати ваше звернення в секретаріат Януковича за адресою 01220 м. Київ, вул. Банкова, 11.

4. Ви можете поспілкуватися з Віктором Федоровичем в одному з прямих ефірів, які президент України влаштовує спеціально для того, щоб вислухати скарги народу. Питання можна задавати в прямому ефірі телеканалу або через інтернет. Номери та адреси, за якими можна зв'язатися з президентом, зазвичай повідомляються на початку мовлення.

5. Якщо ви працюєте в засобах масової інформації, то ваші шанси поспілкуватися з головним політичним діячем України зростають. Візьміть участь у прес-конференції та задайте яке вас цікавить Януковичу особисто....

Відповідь на запитання: Як звернутися до президента України