Як звернутися до президента Росії

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Культура & Суспільство

Буває так, що численні державні структури не можуть вирішити якусь інформацію, що з'явилася у вас проблему. Як діяти, якщо у вас виникла необхідність напряму звернутися до президента країни? Можливість зворотного зв'язку з главою держави існує, але необхідно знати, як діяти, щоб ваше звернення дійшло до адресата.

1. Якщо ви хочете задати президенту питання особисто, така можливість існує. Візьміть участь в одному з телемостів. Про таких заходах преса зазвичай попереджає заздалегідь. Але майте на увазі, що бажаючих запитати про що-небудь президента безпосередньо дуже багато, на ваш виступ просто може не вистачити часу. До того ж такі заходи зазвичай проводяться у великих містах, що незручно для жителів сільської місцевості.

2. Більше можливостей поспілкуватися з президентом виникає, якщо телеміст організовано не зі всією країною, а якою-небудь групою осіб. У приклад можна привести спілкування Дмитра Медведєва з людьми, присутніми на молодіжному форумі «Селігер» або періодичні контакти з різними науковими установами та підприємствами. Так що якщо на вашому місці роботи організується подібна онлайн-конференція з головою держави, прийміть в ній участь і запитайте про те, що вас цікавить.

3. Запитання можна поставити і письмово. Через інтернет це можна зробити наступним чином: зайдіть на сайт президента Росії, з головної сторінки перейдіть в розділ «Відправити лист президентові». Вивчіть правила написання звернення. Його обсяг обмежений двома тисячами знаків. Ваш лист має бути обов'язково підписаним. Крім імені, прізвища та по батькові ви повинні вказати координати для відправки вам відповіді - електронну або поштову адресу. Вивчивши всю необхідну інформацію, натисніть на кнопку «Відправити лист». На сторінці, заповніть всі обов'язкові поля, позначені зірочкою. Якщо ви пишете не з Росії, вкажіть це додатково. Виберіть тему звернення і вставте в спеціальне вікно його текст. Ви можете також відправити будь доповнюють ваше запитання документи, натиснувши на кнопку «Прикріпити файл». Після заповнення всієї необхідної інформації ще раз натисніть на «Відправити лист». Після розгляду вашого питання президентською канцелярією ви отримаєте відповідну відповідь.

4. Також ви можете відправити президентові лист звичайною поштою за адресою Москва, 103132 вул. Іллінка, 23. До написання такого листа пред'являються ті ж вимоги, що і у електронному зверненню....

Відповідь на запитання: Як звернутися до президента Росії