Як звернутися до президента РФ

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Культура & Суспільство

Кожен може опинитися в складній ситуації. Якщо всі варіанти вирішення проблеми вичерпані, можливо, варто подумати про звернення до глави держави. Для цього немає необхідності заводити «потрібні знайомства», потрібно лише грамотно скласти запит.

Вам знадобиться:
Аркуш паперу і ручка або комп'ютер з виходом в інтернет.

1. При наявності комп'ютера та доступу в інтернет лист можна направити через офіційний сайт Президента РФ kremlin.ru. У верхній частині головної сторінки виберіть розділ «Звернення». На екрані з'явиться інформація про вимоги до обігу. Зокрема, текст повинен бути російською мовою, не більше двох тисяч знаків, без образ і нецензурної лексики. Уважно ознайомтеся з даною інформацією, після чого тисніть на кнопку внизу сторінки «Відправити лист». Перед відправкою система попросить вас заповнити нескладну форму. Необхідно вказати своє прізвище та ім'я, адресу електронної пошти, а також країну і регіон, в якому ви перебуваєте. Інші поля заповнювати необов'язково. Зверніть увагу, даний спосіб підходить тільки якщо у вас є конкретна пропозиція або заява.

2. Повідомлення і питання загального характеру слід направляти через особистий блог президента blog.kremlin.ru. Але поспілкуватися з ним зможуть тільки зареєстровані користувачі. Для реєстрації потрібно заповнити анкету статистичного характеру. Потім доведеться почекати якийсь час, поки модератори перевірять реєстраційні дані. Після того, як ваш обліковий запис буде схвалена, можна буде залишати коментарі в блозі глави держави.

3. Якщо звернення до Президента РФ через інтернет вас не влаштовує, напишіть йому звичайною поштою. Листи приймаються за адресою вул. Іллінка, д. 23103132 Москва, Росія. Не забудьте повністю вказати і свою зворотну адресу. Якщо конверт заповнений не повністю або нерозбірливо, лист до розгляду не приймуть.

4. Ще один спосіб привернути увагу лідера країни - відкритий лист. Його можна опублікувати у своєму особистому блозі або у загальнодоступній газеті. Крім того, в глобальній мережі існує безліч ресурсів для розміщення подібних маніфестів. Таке звернення може бути підписана як однією людиною, так і групою зацікавлених осіб....

Відповідь на запитання: Як звернутися до президента РФ