Як заряджати оберіг

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

З того моменту, як Адам і Єва залишили Едем, люди стали пристрасно потребувати заступництві хоч якихось могутніх потойбічних сил. Перший оберіг з'явився після того, як на полюванні стародавніми людьми був убитий самий небезпечний хижак, а його ікла були вилучені в якості бойових трофеїв для захисту від злих духів. Однак мало знайти підходящий оберіг або талісман. Важливо правильно зарядити його енергією.

Інструкція:
1. Перш за все пам'ятайте, що до містичного обряду потрібно ставитися серйозно, інакше не буде магічного ефекту. Включіть в обряд всі чотири стихії природи: повітря, вогонь, Воду і землю. Для цього виберіть затишне місце в лісі або на березі водойми (тільки природного). Розведіть багаття, зніміть взуття. Сконцентруйтеся і зверніться до сил природи з молитвою або піснею.

3. Коли відчуєте, що контакт з вищими силами встановлений, посипте оберіг сирою землею, потім Умийтесь його водою з водойми, проведіть треба вогнем багаття і досушити на повітрі.

3. Під час ритуалу звертайтеся до стихій, просіть їх наділити оберіг силою і певними якостями, а в завершенні обов'язково подякуйте природу за її милість і прихильність.

4. Якщо потрібно зарядити енергією і силою шунгітовий оберіг, потренуйтеся в створенні уявних образів.
Уявіть себе посудиною, наповненим чистою енергією. Зробити це нескладно - просто подумки перенесіться в сосновий ліс, де крізь вікові дерева пробивається яскраве сонце. Повітря чисте настільки, що викликає запаморочення. Сонце простягає ласкаві руки і наповнює вас силою.

5. Тепер всю сонячну силу направте на шунгітовий оберіг. Відчуйте, як у невеликому камені зсередини росте сонце. Не забувайте програмувати оберіг: говорите добрі слова, просіть захищати господаря, вас тобто, від пристріту і злих людей.

6. Якщо ви віруюча людина, прочитайте молитву, бажано повторити її сім разів. Тепер піднесіть розкриту долоню до зарядженого оберегу - ви повинні відчути його силу.

7. Зарядити оберіг можна і вдома, краще всього це робити вночі, в повний місяць. Покладіть талісман на підвіконня відкритого вікна так, щоб на нього падало світло місяця. Тепер говоріть з ним і з силами природи, просите їх про захист і заступництво.

8. Коли відчуєте втому, попрощайтеся з оберегом і подякуйте його. Однак з підвіконня талісман не прибирайте, його повинні торкнутися перші промені сонця. Вранці відразу ж візьміть оберіг в руки, не дозволяючи нікому його брати раніше вас. З цієї хвилини ви перебуваєте під надійним захистом оберега, її не зможуть пробити навіть чорні маги.

9. Дивно, але зарядити амулет можна, закопавши його на ніч в землю або сіль (її потрібно викинути після ритуалу). Якщо немає можливості закопати, просто покладіть на суху землю на ніч....

Відповідь на запитання: Як заряджати оберіг