Як поліпшити зовнішність у підлітка

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Краса

Перехідний вік характеризується не тільки тотальної перебудовою організму та психологічними зривами. Проблеми з зовнішністю - серйозне джерело комплексів, який може привести до самих непередбачених наслідків. Поліпшення зовнішнього вигляду підлітка - важливий крок, завдяки якому батьки допоможуть істотно полегшити життя своєму підростаючому дитині.

Вам знадобиться:
- Аптечна косметика;
- Звернення до дерматолога;
- Перукар;
- Новий одяг;
- Звернення до стоматолога.

1. Приділіть особливу увагу шкірі, оскільки саме ця проблема зовнішності найбільше затьмарюють життя підлітка. Найчастіше шкіру дівчат і юнаків вражають вугри і локальні запалення. І в даному випадку необхідно боротися з цими захворюваннями грамотно і комплексно. Безліч широко рекламованих засобів від прищів насправді здатні лише нашкодити шкірі. Перш за все необхідно проконсультуватися з косметологом і дерматологом, оскільки проблеми можуть виявитися набагато серйознішими. Потім підберіть хорошу аптечну косметику, що не містить спирту. Навчіть підлітка не видавлювати і не розколупувати прищі, правильно очищати шкіру і усвідомлено використовувати всі косметичні препарати.

2. Підберіть гарну зачіску і правильний догляд за волоссям. У підлітків нерідко спостерігається лупа, підвищена жирність волосся. Дівчатка починають активні експерименти з фарбуваннями і завивками і при цьому далеко не завжди використовують якісні засоби. Здорові, чисті і хвилясті, як шовк, Волосся - головна прикраса та дівчат, і хлопців. У перехідному віці головне - не завдати непоправної шкоду волоссю. Адже модна стрижка і хороша укладка здатні без перебільшення перетворити підлітка.

3. Створіть стильний і правильний гардероб. Нерідко підлітки прагнуть епатувати оточуючих своїм екстремальним зовнішнім виглядом. Зрозуміло, вводити суворі обмеження не можна. Однак навіть затятий прихильник якої-небудь субкультури, що припускає досить своєрідну одяг, може виглядати охайно і красиво. Створення базового гардероба, акуратність, правильне поєднання відтінків і фактур - все це допоможе одягатися адекватно і стильно....

Відповідь на запитання: Як поліпшити зовнішність у підлітка