Як зашнурувати кросівки

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Краса

Шнурки на кросівках і кедах з деяких пір перестали бути звичайним непримітним доповненням взуття, ставши ще одним незвичайним аксесуаром, мають масу способів застосування. Сьогодні вміння оригінально і незвично зашнурувати взуття перетворилося на своєрідне мистецтво, і чим складніше і майстерніше ваша шнурівка, тим більше уваги притягають до себе ваші кросівки.

1. Простотою і витонченістю відрізняється пряма шнурівка по-європейськи. Щоб виконати її, пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть обидва кінці шнурка назовні. Після цього один кінець шнурка виведіть навхрест наверх, в отвір на протилежній стороні. Другий кінець шнурка також виведіть навхрест наверх, але не в наступне отвір, а пропустивши одне. Шнури кросівки до кінця, вводячи шнурки одним кінцем в наступне протилежне отвір, а другим кінцем - через один отвір.

2. Ще один вид популярної шнурівки - прямокутна або пряма шнурівка, в якій відсутні діагональні перехресні смуги. Пропустіть шнурок через нижні отвори так, щоб кінці шнурка пішли всередину кросівка. Підніміть один кінець шнурка, що знаходиться справа, виведіть його з верхнього отвору і просмикніть в лівий отвір. Після цього підніміть вгору обидва кінці шнурка і виведіть назовні, простягаючи на протилежну сторону, зашнуровивая черевик так, щоб всі виворітні сторони шнурка йшли паралельно один одному за отворами. Виведіть кінці шнурка через останні верхні отвори і зав'яжіть.

3. Зробити кросівки привабливіше і естетичніше дозволить шнурівка захованого вузла, яка буде особливо актуальною в тому випадку, якщо кросівки ви одягаєте, не расшнуровивая, і шнурівка на них грає тільки декоративну роль.

4. Повторіть метод прямокутної шнурівці, про яку йшла мова вище, але на початку розподіліть шнурок так, щоб його лівий кінець був коротший правого. Доведіть правий кінець шнурка до самого верху, а лівий залиште недошнурованним. Заведіть обидва кінці шнурка всередину кросівка і зав'яжіть їх під верхнім лівим отвором зсередини.

5. Красиво і незвично виглядатиме шнурівка у вигляді сходів, що дозволяє вкоротити занадто довгі кінці шнурка. Пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть назовні. Підніміть кінці до верхніх двом отворам, перехрестивши їх і протягнувши під вертикальної шнурівкою протилежного кінця. Кожного разу два кінці шнурка перед наступними отворами повинні перехреститися, після чого кінці розводять в різні боки і вводять в наступні отвори. Акуратно затягніть шнурівку, щоб вона виглядала красиво....

Відповідь на запитання: Як зашнурувати кросівки