Як звести татуювання

Posted by Admin on 30-08-2013, 19:14 in Краса

Мода на татуювання серед молоді тримається вже довго. Безліч молодих людей прикрасили своє тіло гарними, на їх погляд, зображеннями. Проте час йде, люди виростають. І ось вже татуювання може стати недоречною, тому що вчорашній молодий чоловік став солідним топ-менеджером. Або картинка просто потьмяніла. І її володар соромиться роздягтися на пляжі. На щастя, татуювання можна видалити. Правильніше всього зробити це за допомогою лазера.

Вам знадобиться:
Від 10 до 20 тисяч рублів, перевірений косметичний салон, хороший спеціаліст, лазерний апарат, краще не китайський, а виробництва США.

1. Щоб гарантовано і безпечно прибрати татуювання, на шкіру впливають променем лазера. Він проходить всередину і або видаляє поверхневі шари шкіри з фарбою, або руйнує або освітлює знаходиться в шкірі або під шкірою фарбу. Таким чином татуювання поступово зводиться. Для початку майстер повинен визначити, що з себе представляє тату, яке треба прибрати. Якщо ваша татуювання нанесена дуже неглибоко, і злегка торкнулася лише епідерміс, її можна видалити за допомогою методу лазерної вапоризації. Для неї використовується ербіевий лазер. Він видаляє ділянки епідермісу, при цьому не приводячи до утворення шрамів. Шкіра після операції відновлюється швидко, майже за тиждень.

2. Більш щадний метод видалення тату - селективна фотокавітація. За допомогою цього способу зовнішній шар шкіри не страждає. Татуювання зводять за кілька сеансів, поетапно впливаю лазером на малюнок. Спочатку тату стає блідіше і блідіше. Потім вона цілком зливається зі шкірою. В залежності від того, який малюнок нанесений на шкіру, яка його яскравість, якість фарби і глибина, видалення займає від 3 тижнів до року. Однак в середньому татуювання зникає за 3-5 сеансів.

3. Лазери для видалення татуювань застосовують різні. Рубіновий потрібен для виведення зелених, синіх і чорних картинок. Зазвичай рубіновим лазером впливають на неглибокі тату, розташовані в епідермісі. Такий лазер підійде і для видалення самопальних татуювань, навіть якщо фарба просочилася в дерму, але не дуже глибоко. Не можна використовувати такий вид лазера для виведення дуже яскравих тату, фарба яких проникла дуже глибоко. У цьому випадку можуть залишитися рубці, тому що рубіновий лазер працює з невисокою швидкістю. Більш швидкий лазер аналогічної дії - олександритовий.

4. Найшвидший і найкращий на сьогодні апарат - неодимовий лазер. Він дуже швидкісний, миттєво проникає в найглибші шари шкіри, не встигаючи торкнутися її цілісність. Цей апарат руйнує тільки барвник, але не шкірний покрив. Мікрочастки барвника потім виводяться з організму природним шляхом. За допомогою неодимовий лазера можна видалити татуювання будь-якого кольору і глибини....

Відповідь на запитання: Як звести татуювання