Як зберегти кучері

Posted by Admin on 22-06-2013, 01:19 in Краса

Локони, кучері і хвилясте волосся надають жінці особливий шарм. Така зачіска виглядає дуже романтично, жіночно і сексуально. Крім того, вона доречна не тільки на роботі в офісі, але і вдало поєднується з вечірньою сукнею та святковим макіяжем. Але, на жаль, не завжди кучері тримаються і зберігають свою форму протягом всього дня або вечора. Тим не менш, використовуючи нехитрі рекомендації по укладанню, ви зможете зберегти свої локони на кілька днів.

Вам знадобиться:
термозахисної засіб для волосся, фен, лак еластичною фіксації, праску або щипці для завивки, засіб для створення локонів і кучерів, папільйотки

1. Вимийте голову і дайте їй трохи підсохнути самостійно протягом 15-20 хвилин. Потім на вологе волосся нанесіть трохи термозахисного засобу, який захистить ваші волосся від гарячої укладання і запобіжить розшарування і перетин кінчиків.

2. Висушіть волосся феном до кінця, опустивши голову вниз, і направляйте потік повітря на корені волосся, Щоб надати зачісці додатковий обсяг і легку недбалість.

3. Щоб кучері на голові виглядали рівномірно, розділіть все волосся на чотири частини, тобто у вас повинні вийти дві частини спереду і дві - ззаду, а середина проходити через потилицю. Заколіть кожну частину затиском, щоб волосся при накручування однієї частини вам не заважали. Тепер розпорошите на одну частину лак еластичною фіксації на відстані 20 см від волосся. І починайте накручувати кучері за допомогою щипців або прасування. Повторіть те ж саме з іншими частинами волосся.

4. Тепер опустіть голову вниз і закріпіть ще раз все невеликою кількістю лаку. Таким чином, ви можете зберегти кучері протягом двох днів, навіть, якщо у вас прямі і не дуже слухняне волосся від природи.

5. Якщо ви не хочете травмувати свої волосся гарячою укладанням, то використовуйте замість щипців або прасування папільйотки. Вважається, що вони ще міцніше фіксують зачіску, тим більше, якщо враховувати, що ви залишаєте їх на своїй голові на всю ніч. На майже сухе волосся нанесіть трохи засобу для створення локонів і кучерів, потім накрутіть по всій голові папільйотки....

Відповідь на запитання: Як зберегти кучері