Як звести фарбу для волосся

Posted by Admin on 22-07-2013, 11:22 in Краса

Отримати красивий і рівномірний колір волосся часом буває дуже важко. Багато що залежить від пігменту вашого справжнього кольору, від фарби і від самого майстра. Хоча передбачити стовідсотковий результат не зможе навіть самий досвідчений перукар. Для того щоб запобігти небажаний відтінок, в салонах використовують тести перед фарбуванням. Але якщо вже сталося так, що волосся пофарбоване, і колір вам категорично не подобається, доведеться грамотно від нього позбавлятися, намагаючись не зіпсувати волосся і не порушити їх структуру.

1. Визначтеся з майстром, яку саме змивку ви будете робити. Декапирование (смивка) буває двох видів: поверхневе і глибоке. Глибоку змивку застосовують, як правило, якщо волосся фарбувалися неодноразово в чорний або червоний кольори. Поверхневе не зачіпає внутрішній шар волосини, так як пігмент фарби ще не встиг туди потрапити. Процес змивки зазвичай займає 3-35 години. Колір волосся після неї дуже бляклий, волосся виглядають млявими. Лусочки волоса після змивки сильно розкриті, і щоб їх заповнити, необхідно пофарбуватися заново.

2. Якщо з якихось причин процедура декапірованія вам не підходить, спробуйте вивести фарбу будинку самостійно за допомогою народних засобів. Нанесіть на всю довжину волосся якесь масло (реп'яхову, оливкова, лляна) і походіть так кілька годин. Масло допоможе освітлити колір і зовсім не зашкодить його структуру.

3. Існує ще один рецепт з використанням народного засоби в домашніх умовах. Заваріть сухі квіти ромашки, дайте їм настоятися протягом півгодини, процідіть і перемішайте масу з 30% перекисом водню. Нанесіть маску на всю довжину волосся і походіть протягом сорока хвилин. Така маска може освітлити волосся на 1-15 тони....

Відповідь на запитання: Як звести фарбу для волосся