Як зберегти завивку

Posted by Admin on 4-08-2013, 00:32 in Краса

Завивка - це просто знахідка для жінок з тонкими і /або прямим волоссям. Однак щоб локони після завивки залишалися красивими і пружними довгий час, необхідно знати, як правильно за ними доглядати.

1. Зробити завивку - це тільки півсправи. Найголовніше - зберегти її як можна довше і щоб локони залишалися такими ж пружними протягом усього терміну носіння завивки, як і відразу після її виконання.

2. Щоб зберегти завивку надовго, подумайте про це заздалегідь. Тобто виберіть такий тип завивки, який би дозволив вашим локонам протриматися досить довго. Чемпіоном серед завивок по терміну служби можна назвати американську хімію. При правильному догляді вона може протриматися до 5-ти місяців. Більшість інших завивок тримається на волоссі 2-3 місяці.

3. Коли будете цікавитися у перукаря з приводу вибору типу завивки, обов'язково скажіть йому, які у вас волосся: жорсткі чи м'які, тонкі або густі, забарвлені чи ні, як давно і чому саме вони пофарбовані. Всі ці подробиці дозволять майстру правильно підібрати завивку саме для вашого волосся.

4. Ще до походу в перукарню вивчіть, як точно повинна проводитися процедура обраної вами завивки. При цьому зверніть увагу на те, скільки часу і в яких умовах повинна виконуватися завивка. Від правильного виконання завивки залежить подальший термін її служби.

5. Пам'ятайте, що якість завивки і термін її використання також залежить і від професіоналізму перукаря. І тому попитайте у своїх знайомих і подруг, може вони знають хорошого майстра по завивки. Почитайте в інтернеті відгуки людей про те чи іншому салоні.

6. Запитайте у майстра, як потрібно доглядати за волоссям після завивки, якими потрібно користуватися шампунями і бальзамами. Можливо, вашому волоссю знадобляться народні рецепти для підтримки здоров'я волосся після хімічної завивки....

Відповідь на запитання: Як зберегти завивку