Як зберегти укладку

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Краса

Волосся одне з головних достоїнств і прикрас жінки. Тому так хочеться, щоб ефект від витраченого вранці часу на укладання неслухняних локонів або додання шикарного обсягу волоссю зберігся протягом усього дня.

1. Придивіться до різних засобів для укладання волосся, представленим на прилавках магазинів. Вибирайте засіб, який підходить до вашого типу, довжині і структурі волосся. А по-друге, враховуйте погоду за вікном і ситуацію, в якій ви будете з зачіскою, а також, скільки вільного часу у вас є для укладки.

2. Скористайтеся пінкою або мусом, щоб надати волоссю об'єм і зробити волосся сильніше. Нанесіть кошти на трохи вологе волосся і висушіть їх за допомогою фена. Для тонкого волосся підійдуть засоби слабкою або нормальної фіксації. Для кучерявих локонів і волосся щільної структури - сильної фіксації. Мус по консистенції легше пінки, але при цьому надійніше зафіксує ваше волосся.

3. Нанесіть гель для волосся, коли необхідно виділити кілька локонів в зачісці або добитися ефекту «мокрого волосся». Гелем можна закріпити неслухняні кучері або «згладити» пишне волосся.

4. Використовуйте віск для волосся, якщо ви будете перебувати на вулиці при високій вологості повітря. Це засіб сильної фіксації ідеально для хвилястих і кучерявого локонів. Волосся будуть довго виглядати гладким і блискучим.

5. Зафіксуйте остаточно готову зачіску лаком. Сучасні легкі лаки залишають волосся в природному вигляді, Не створюють ефект «корки». А для збереження статичних і строгих зачісок скористайтеся лаком надсильної фіксації. Рівномірно розпилюйте засіб на відстані близько півметра від волосся. При цьому волосся повинне бути повністю висушеними. При бажанні скористайтеся тонуючим лаком для додання легкого відтінку волосся або лаком з блискітками для урочистих випадків.

6. Не перестарайтеся з фіксацією під час укладання волосся. Найбільш привабливо виглядають натуральні не перевантажені різними засобами волосся....

Відповідь на запитання: Як зберегти укладку