Як зачесати чубок назад

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Краса

За допомогою чубка ви можете надати своїм волоссю незвичайний вигляд, зробивши невеликий зачіс назад. Такі зачіски хороші тим, що ви витрачаєте мінімум часу на їх створення, а також нічим не обмежені, оскільки все залежить від вашої фантазії. Сміливо експериментуйте зі своєю чубчиком, знаходячи нові варіанти укладання.

Вам знадобиться:
Гребінець, гумка, лак для волосся, шпилька-крабик.

1. Найпоширеніший спосіб - це начісування. Підніміть вгору свою гривку, ретельно розчешіть її і зробіть начісування із зовнішнього боку. Після цього збризніть лаком, а потім зафіксуйте крабик або затиском на потилиці. Дуже багато залежить від величини чубчика. Якщо вона у вас довга, то начісування можна робити як можна більше, тоді зачіска буде виглядати об'ємнішим. Якщо ж ви володарка короткої чубчика, то зробіть невеликий начісування, захопивши кілька пасом з боків. Таким чином ваша зачіска буде виглядати трохи ширше. Цей варіант хороший тим, що на його виконання не потрібно багато часу. Крім усього іншого, вона відмінно тримається протягом дня.

2. Наступний спосіб також дозволить вам швидко і красиво зачесати волосся. Заплетіть косичку з своєї чубчика. Навіть якщо вона не дуже довга і густа, косичка все одно вийде. Від одного краю чубчика почніть плести косу, рухаючись до протилежної сторони. Вплітаються в косичку тільки нижні пасма волосся. Коли дійдете до вуха, то закріпіть зачіску за допомогою затискача. Решту волосся розпустіть. Таким чином у вас вийде «обідок» з косички. Даний варіант чудово виглядає на довгому волоссі.

3. Якщо ваша чубчик не здатна знаходиться в зачісці, то використовуйте обідок. Це самий швидкий і ефективний спосіб впоратися з неслухняними волоссям. Щоб додати своєму образу гармонійний вигляд, підбирайте обідок в тон вашої кофті або плаття. Решту волосся можете залишити розпущеним або зав'язати все в кінський хвіст. Взагалі існує маса варіантів, як зачесати чубок. Використовуйте свою уяву, підберіть для себе той спосіб, який подобається саме вам. Не бійтеся експериментувати, часом найсміливіші і несподівані варіанти виглядають найкраще. Грайте з аксесуарами, вони додадуть вашій зачісці закінчений вигляд....

Відповідь на запитання: Як зачесати чубок назад