Як навчитися робити орігамі

Posted by Admin on 2-04-2013, 02:07 in Хоббі та розваги

Орігамі - це мистецтво складання виробів з паперу. При виготовленні більшості моделей не використовуються ні клей, ні ножиці. Щоб навчитися мистецтву орігамі, слід придбати спеціальну папір і регулярно тренуватися, намагаючись удосконалити свої навички.

Вам знадобиться:
- Папір;
- Книга зі схемами орігамі.

Інструкція:
1. Придбайте гарну папір для орігамі. Вона повинна бути міцною і тонкою. Дуже товсту, грубу папір дуже важко складати, тому, використовуючи її, ви швидше розчаруєтеся в орігамі, ніж навчитеся робити Найкрасивіші фігурки. Зрозуміло, не варто відразу купувати спеціальний папір для досвідчених орігамісти: вона досить дорога, а новачки изводят безліч листів, намагаючись навчитися складати фігурки.

7. Навчіться читати схеми орігамі. Спочатку постарайтеся вивчити всі позначення. Якщо відразу у вас це не вийде - не переживайте, ви зможете краще зрозуміти і запам'ятати їх, коли почнете складати фігурки. Потренуйтеся згинати папір згідно позначеним на схемі лініями. В орігамі існує всього дві основних складки - долиною і горою. Перший варіант передбачає, що папір потрібно перегнути до себе, а другий - від себе. Ретельно пропрасовуйте лінії згину нігтями, інакше виріб буде неакуратною і непривабливою.

3. Читайте коментарі, якими супроводжуються схеми. Досвідченим орігамісти вони не потрібні, але в багатьох книгах для початківців даються докладні описи кожного кроку, які допомагають краще зрозуміти, що потрібно робити. Читайте текст, вдумуватися в нього і намагайтеся в точності виконати все, що в ньому написано.

4. Спробуйте зробити кілька самих простих виробів. Не переходьте відразу до складних моделям, а також залиште на потім модульне орігамі і техніку гофрування і мокрого складання. У книгах з орігамі для дітей ви знайдете безліч найпростіших схем. Виготовляючи елементарні поробки, Ви не тільки запам'ятайте позначення, але і придбаєте цінний досвід.

5. Поступово переходите до більш складних моделях. Спробуйте зробити кілька найпростіших виробів у техніці модульного орігамі. Наприклад, можна вибрати пару легких у виготовленні кусудам або коробочок, які складаються з декількох частин. При цьому дуже важливо навчитися акуратно з'єднувати модулі, не пом'явши при цьому папір. Тренуйтеся, поки у вас не будуть виходити красиві вироби....

Відповідь на запитання: Як навчитися робити орігамі