Як засмагати в солярії

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Краса

Красивий загар привертає увагу й стає предметом гордості. І якщо влітку його можна отримати природним шляхом, в холодну пору року надати шкірі золотистий відтінок вам допоможуть візити в солярій. Щоб штучний загар був рівним, яскравим і безпечним, важливо дотримуватися правила відвідування салону.

Вам знадобиться:
- Захисні креми для обличчя і тіла;
- Шапочка для волосся;
- Спеціальні окуляри;
- Бавовняну білизну;
- Накладки для грудей і татуювань;
- Антибактеріальні вологі серветки.

1. Перш за все відвідайте лікаря-дерматолога і вашого терапевта. Вони не тільки перевірять ваше здоров'я, але і порекомендують максимально відповідну для вас програму відвідування салону. Або в разі наявних захворювань порекомендують інші способи створення ефекту засмаги.

2. Підготуйте шкіру. Приймаючи душ перед візитом в солярій, не використовуйте засоби на основі лугу, наприклад, мило або деякі гелі. Змийте всі нанесені на тіло або обличчя косметичні засоби і макіяж. Не беріть в солярій звичайні сонцезахисні засоби, так як вони не підходять для штучної засмаги. Як правило, у всіх салонах продається спеціальна косметика, яка буде зволожувати, захищати і продовжувати загар. Не забудьте про застосування бальзаму для губ.

3. Для відвідування солярію придбайте бавовняну білизну. Якщо ви віддаєте перевагу засмагати без одягу, то захистіть найбільш чутливі ділянки шкіри. Наприклад, для ореол грудей існують спеціальні накладки-стікіні. Також необхідно прикрити наявні на тілі татуювання, так як багато барвників під впливом ультрафіолету можуть спровокувати появу алергічної реакції. Волосся захищайте з допомогою спеціальної шапочки, а для очей придбайте окуляри.

4. Перед тим, як увійти в солярій, протріть антибактеріальними вологими серветками все, за що ви будете триматися і з чим стикатися. Те ж саме потрібно зробити і після закінчення процедури засмаги. Приймати душ і наносити косметичні продукти можна буде тільки через дві години.

5. Не намагайтеся стати засмаглої за одне відвідування. Бажаного ефекту не доб'єтеся, а здоров'ю пошкодите. Косметологи сходяться на думці, що для досягнення красивого рівного відтінку необхідно 6-8 сеансів тривалістю 5-7 хвилин. Потім для підтримання засмаги досить буде ходити в салон один раз на тиждень....

Відповідь на запитання: Як засмагати в солярії