Як засмагати у горизонтальному солярії

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Краса

Хтось досі сприймає засмагу як невід'ємну частину вигляду красивого і здорового людини. Природно, що зберегти літню засмагу на довгу зиму не можливо. Однак його з легкістю можна замінити штучним сонцем - солярієм, звернувшись до найближчого салону краси.

1. Існує два основних типи солярію: горизонтальний і вертикальний. Горизонтальний солярій вважається класикою соляріїв. Але не всі добре переносять скрутність рухів і закритий простір. До того ж загар в такому солярії іноді лягає нерівно. Це пов'язано з тим, що шкіра стикається з акриловим покриттям, і саме в цих місцях залишаються білі плями.

2. Пам'ятайте, що тривалість сеансу засмаги в горизонтальному солярії в 2-3 рази довше, ніж у вертикальному. Лампи в ньому, як правило, невеликої потужності. Час засмаги може варіюватися від 15 до 20 хвилин. Зате в горизонтальному солярії є м'яке випромінювання для особи, Тому можна не боятися за здоров'я своєї шкіри.

3. Проконсультуйтеся з фахівцем, перед тим, як почати відвідування солярію. При серцево-судинних захворюваннях, атеросклерозі, туберкульозі, астмі засмага в солярії протипоказаний. Якщо ви приймаєте антибіотики, деякі гормональні препарати, сечогінні та психотропні засоби, то похід до солярію краще відкласти до закінчення лікування. Крім того, не загоряйте в солярії, якщо на вашому тілі занадто багато родимок. Це може призвести до їх переродження в злоякісне утворення - меланому.

4. Використовуйте в горизонтальному солярії засоби захисту очей, волосся і сосків. У хорошому косметичному салоні вам обов'язково запропонують шапочку для захисту волосся, наклейки на соски (стікіні), а також сонцезахисні окуляри.

5. Прийміть душ перед кожним сеансом засмаги і змийте всю косметику. В іншому випадку ви ризикуєте покритися пігментними плямами. Крім того, перед походом у солярій не користуйтеся духами і туалетними водам, інакше ви можете отримати сильне подразнення шкіри. Не обробляйте тіло і обличчя лосьйонами, тониками, кремами, реакція шкіри під впливом ультрафіолету може бути дуже непередбачуваною.

6. Не використовуєте в горизонтальному солярії сонцезахисні засоби. Застосовуйте тільки спеціальні креми для засмаги в солярії. Вони допоможуть на довгий час утримати меланін у шкірі, а значить, зберегти гарний смаглявий відтінок.

7. Не поспішайте одягатися і виходити на вулицю після сеансу. Трохи посидьте, розслабтеся, випийте води. Пам'ятайте, що з допомогою солярію ви можете отримати не лише гарний колір шкіри, але і досягти косметичного і лікувально-профілактичного ефекту....

Відповідь на запитання: Як засмагати у горизонтальному солярії