Як зберегти молодість жіночої шкіри

Posted by Admin on 6-08-2013, 20:45 in Краса

Будь-яка жінка хотіла б якомога довше зберігати свою красу і привабливість. Однак, з плином часу шкіра поступово починає в'янути. Відбувається це в результаті зміни властивостей білків, які входять до складу клітин епідермісу.

1. Якщо ви хочете продовжити молодість шкіри, ведіть здоровий спосіб життя. Запам'ятайте, що шкідливі звички, неправильне харчування, недосипання призводять до передчасної появи зморшок. Тому намагайтеся якомога частіше бувати на свіжому повітрі, активно займайтеся спортом, а також виробіть режим дня.

2. Щодня доглядайте за шкірою обличчя. Вона постійно вимагає своєчасного очищення, зволоження, регулярного харчування та захисту від сонячного впливу. Під час очищення з поверхні шкіри знімається макіяж, пил, надлишки шкірного сала, що лупляться частинки старого шару. Умивайтеся за допомогою спеціального гелю або лосьйону. Для жирної шкіри проводите глибоку чистку один раз на тиждень, а для сухої і нормальної - 2 рази на місяць. Цю процедуру можна проводити наступним чином. У каструльці заваріть окропом листя малини, м'яти, квітки ромашки або жасмину. Розпарювати над нею особа протягом 5-10 хвилин. Після цього м'якими масажними рухами нанесіть на обличчя скраб. Тщательней всього пройдіться по проблемних ділянках.

3. З віком у тканинах значно скорочується кількість рідини. У результаті шкіра робиться в'ялою. Це означає, що її потрібно регулярно зволожувати. Користуйтеся гідратуючий крем, а так само робіть холодні і гарячі компреси з відваром трав. Накладайте їх на обличчя після проведення решти процедур. Суть гарячого компресу полягає в нормалізації салоотделения, поліпшення кровообігу. Холодний компрес частіше застосовують для пористої шкіри, схильної до появи висипань.

4. Регулярно проводите масаж шиї та обличчя. Його можна виконувати одночасно з нанесенням живильного крему. Масажуйте шкіру обличчя дуже акуратно, м'якими круговими рухами, щоб не розтягнути її. Чергуйте погладжують руху з легкими ляпасами....

Відповідь на запитання: Як зберегти молодість жіночої шкіри