Як зарости пірсинг

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Краса

До пірсингу можна ставитися по-різному - від фанатичного слідування моді до різкого засудження подібних «самокатувань». У будь-якому випадку, до перфорації шкіри слід підходити з обережністю і не здійснювати її самостійно. Одного разу вам може знадобитися зарости пірсинг. Навіть якщо на місці красивого прикраси не утворилося рубця, процес заростання отвори може затягнутися. Щоб справитися з цією проблемою і не викликати ускладнень, обов'язково зверніться до фахівця.

Вам знадобиться:
- Антисептик;
- Мазь від рубців;
- Пластична операція.

1. Звертайтеся в зарекомендували себе косметичні салони, якщо ви любите пірсинг. У цьому випадку буде більше гарантій, що місце проколу в разі необхідності швидко і благополучно заросте. Перш ніж травмувати особливо чутливі зони (такі як грудна залоза, брову, мову та інші), спочатку сходіть до лікаря.

2. Не слід робити відразу два і більше отворів на одній ділянці шкіри, інакше можна спровокувати запалення. Зарости такий пірсинг потім буде складніше. Якщо ви все-таки вирішили зробити ряд проколів (наприклад, на вусі), Дайте першому дірочки повністю зажити. Тільки після цього слід робити другий. Пірсинг - це мала, але операція, і вона потребує лікування. Зазвичай косметологи призначають антисептик (часто - 001%-ний Розчин «Мірамістину»). Їм потрібно змочувати ватку і протирати ранку 2 рази на день.

3. Зарости пірсинг на пупку, якщо ви плануєте вагітність через півроку. Зазвичай цього часу вистачає, щоб отвір на животі повністю заросло. Не пускайте справу на самоплив - у міру зростання плоду незагоєною дірка неодмінно розтягнеться, і прибрати прокол від сережки майбутній мамі стане вже неможливо. За практиці пластичних хірургів, красиве модне прикрасу у вагітних часто обертається потворним шрамом.

4. Уважно огляньте отвір від сережки, яке ви хочете зарости. Якщо воно невелике і не застарілі - є шанс, що пірсинг заросте сам і без наслідків. Якщо ж на місці проколу з'явився рубець, відправляйтеся до косметолога. Вам можуть допомогти спеціальні аптечні мазі на кшталт «Медерми», «Клевріна», «Контрактубекс» та інші подібні лікувальні кошти. Щоб попередити можливі побічні ефекти, не застосовуйте мазь без припису лікаря.

5. Якщо ваш пірсинг робився давно, погано заростає і перетворюється на рубець, зверніться за консультацією до пластичного хірурга. Не затягуйте з цим, щоб не почався патологічний процес. Поверхневі ушкодження епідермісу вам досить швидко приберуть лазерної шліфуванням або іншими методами пластики. Позбутися ж від розростаються червоних вузлів (вони називаються келоїдних) буде нелегко.

6. Готуйтеся до досить довгому лікуванні келоїдних рубців. Зазвичай шрами від пірсингу коректують, видаляючи деформуючі тканини шкіри. Але процес розвитку грубого шраму відрізняється у різних людей, тому вам слід вибрати досвідченого доктора - він розробить індивідуальну схему лікування....

Відповідь на запитання: Як зарости пірсинг