Як зберегти груди під час годування

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Краса

Багато молодих мам побоюються того, що через грудного вигодовування краса грудей буде втрачена, тому що молочні залози втратять форму, ставши менш пружними або змінившись в розмірах. На практиці уникнути цього цілком можливо, якщо дотримуватися простих правил догляду за грудьми.

1. Обов'язково носите бюстгальтер. Груди при годуванні збільшується в розмірах і якщо не підтримувати її штучним способом, то тканини можуть розтягнутися. При цьому нижня білизна має бути підібране за розміром, не здавлювати, але й не бути великим. Зручніше за все бюстгальтери на широких лямках, носити їх краще всього цілодобово.

2. Якщо дозволяє здоров'я, робіть зміцнюють вправи для грудей. Це може бути десятихвилинний комплекс підйому гантелей або ж звичайні віджимання. Дуже корисне плавання, яке також дозволяє відновити фігуру після пологів. Щоденні заняття дозволять підтримати м'язи грудей. Крім того, легка фізичне навантаження через активізацію кровообігу благотворно позначається на кількості молока.

3. Під час прийому ванн щодня здійснюйте масаж кожної грудей струменем контрастного душа, Починаючи і закінчуючи водою прохолодною температури. Рухи повинні бути м'якими і круговими, уникаючи ареоли соска. На одну грудь достатньо 3-5 хвилин. Ця процедура стимулює приплив крові до клітин.

4. Використовуйте креми для підтримки краси грудей з обережністю: іноді через що містяться в них віддушок дитина відмовляється брати груди просто тому, що йому не подобається запах. Універсальні і безпечні засоби - це підігріте рослинне, рідкий мед, сметана або вершки, що наносяться на шкіру на чверть години до прийняття душу. В якості інгредієнтів для масок також можна використовувати сир з додаванням фруктових та овочевих соків. Якщо дотримувати всі ці рекомендації, то зберегти груди при годуванні не складає труднощів....

Відповідь на запитання: Як зберегти груди під час годування