Як збиратися в гості

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Відпочинок & Свята

«Хто ходить в гості вранці, той чинить мудро», - так співав ведмежа Вінні-Пух в знайомому з дитинства мультфільмі. Тільки от на ділі виявляється, що господарі не дуже раді ранковому візиту, а непроханим гостям вже тим більше. І тим, і іншим потрібен час, щоб підготуватися до зустрічі. Збиратися в гості потрібно правильно, щоб проведення часу доставляло позитивні емоції всієї компанії, а не призводило до неприємностей. Ці правила допоможуть вам почувати себе легко, комфортно і невимушено, особливо якщо намічається серйозна зустріч, а не просто візит ввічливості.

Вам знадобиться:
- Квіти та цукерки для господарів;
- Іграшки для дітей;
- Необхідні речі для своєї дитини;
- Туалетні приналежності, білизна (якщо гостюєте з ночівлею.)

1. Ходити в гості без запрошення чи попередження про свій візит не варто. Це порівнянно з ураганом, який влітає в квартиру господарів разом з вами і змітає посмішки друзів з особи. Чергові фрази про те, що вам раді, і це приємна несподіванка - тільки ознака хороших манер.

2. Якщо вас з чоловіком або молодим людиною кличуть на зустрічі порізно, то після пари таких зустрічей ввічливо відмовтеся від наступної, давши зрозуміти оточуючим, що вам було б приємніше проводити час в гостях зі своєю половинкою.

3. Виглядати необхідно у відповідності з випадком. Якщо це зустріч з батьками нареченого, краще надягти скромне вбрання, а не плаття в підлогу з відкритою спиною і не міні-шорти для вечірок. Якщо вас покликали відзначати свято в клуб, це інша справа. Головне - виглядати охайно, чисто і доглянуто. Це стосується як зачіски, так і начищених до блиску взуття.

4. Не відвідуйте гостей на порожній шлунок, потрібно злегка перекусити. Адже ви ж не можете знати напевно, що буде - ситна вечеря або легкий фуршет в якості частування на столі. А буркітливий живіт зажене «в фарбу» не тільки вас, але і господарів, які відчують себе перед вами незручно.

5. Перед візитом не забудьте придбати невеликий презент господарям, це ознака хорошого виховання. Підійде букет квітів і коробка цукерок, якщо в будинку є діти, обов'язково візьміть фрукти та іграшку. Діти чекають приходу гостей нітрохи не менше, ніж дорослі.

6. Якщо ви йдете в гості разом з дитиною, слід враховувати потреби вашого крихти. Скільки часу він зможе висидіти і не занудьгувати, чим можна зайняти його в гостях. Поясніть малюкові, як потрібно себе вести, що можна робити в чужому домі, а що ні. Візьміть з собою вологі серветки, запасний одяг, пляшку з молоком, якщо у вас грудничок. Дорослій непосиді придадуться розмальовки, журнали або електронні кишенькові ігри.

7. У ситуаціях, коли ви знаєте, що перебування затягнеться довше, ніж на добу, збирайте з собою все необхідне. Мається на увазі, взяти туалетні приналежності, спальну одяг, рушник і дрібниці, з якими ви будете почувати себе комфортно.

8. Пам'ятайте, що спізнюватися і затримуватися в гостях - однаково непристойно. Ви опинитеся в незручному становищі, якщо всі запрошені будуть чекати тільки вас. Якщо хтось із друзів уже починає збиратися додому без видимих причин, то це перший дзвіночок до того, що вечір пора завершувати. Втома господарів буде помітна по їхніх обличчях, перегляданнями, солодкої позіхання або з розмов про важкому майбутньому дні.

9. Завжди зберігайте в гаманці гроші на таксі, щоб не поглядати на годинник і не роздумувати, чи встигнете ви на останній автобус....

Відповідь на запитання: Як збиратися в гості