Як зберегти ялинку

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Відпочинок & Свята

З настанням новорічних свят багато людей прагнуть прикрасити будинок зеленої красунею. Однак біля ялинки швидко починає обсипатися хвоя. І нерідко ще до настання самого свята новорічний символ залишається без запашних голок.

Вам знадобиться:
- Відро, пісок;
- Гліцерин, аспірин;
- Марганцівка, аміачна селітра.

1. Чи не заносите ялинку з морозу відразу в будинок. Різкий перепад температур негативно позначається на хвої. Вона швидко пожухнет і осиплеться. Краще дати їй якийсь час постояти на сходах, в під'їзді, на веранді або балконі, де вона зможе поступово адаптуватися до домашнього тепла.

2. Зніміть кору внизу стовбура і освіжіть зріз під кутом в 45 градусів. Це забезпечить більш ефективне харчування дерева.

3. Поставте ялинку у велику ємність, наповнену піском. Рясно поливайте дерево, ретельно відстежуючи, щоб пісок в ємності завжди був вологим. У разі, коли поставити ялинку в пісок немає можливості, низ її стовбура можна обмотати шерстяною або марлевою тканиною, складеною в кілька шарів. Матерія також повинна бути постійно вологою. Не рекомендується поливати ялинку водою, що містить велику кількість хлору або кальцію (звичайна вода з-під крана). Перед поливом слід дати водопровідній воді відстоятися протягом декількох годин. А краще воду, набрану під крана, прокип'ятити.

4. Додайте у воду, якою будете поливати ялинку, гліцерин - Він продовжить життя новорічної красуні. Знезаразити воду може аспірин, який є чудовим антисептиком - бактерії, що руйнують стовбур ялинки, загинуть. Крім того, живильну воду для поливу зробить розчинена в ній невелика щіпка солі або ложка цукрового піску.

5. Приготуйте добриво для ялинки. Візьміть кілька гранул перманганату калію, більше відомого в народі як марганцівка, і розчиніть їх у воді. Якщо ялинка стоїть у тарі з піском, перманганат калію, вступаючи з ним у реакцію, стане відмінним засобом - мікродобривом. Крім того рекомендується додавати в пісок спеціально розроблені для хвойних дерев добрива. Склад, пропорції, а також дозування можна прочитати на доданою до них інструкцією. Добривом для вічнозеленого дерева послужить і розчин, зроблений на основі води з додаванням двох чайних ложок аміачної селітри, 1 чайної ложки суперфосфату і половини чайної ложки калійної селітри. При належному догляді ялинка простоїть в квартирі тривалий час і навіть може пустити коріння, починаючи зростати прямо в чаші з піском....

Відповідь на запитання: Як зберегти ялинку