Як зберегти ялинку свіжою

Posted by Admin on 27-05-2013, 03:07 in Відпочинок & Свята

Вибір і прикрашання ялинки - традиція самого чудового свята - Нового року. Всім хочеться якомога довше зберегти зелену красуню, що тішить погляди блиском мішури і запахом хвої. Щоб ошатне деревце мало первозданний вигляд до старого Нового року, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

1. При покупці ялинки зверніть увагу на її стовбур. Він повинен бути товстим і покритий голками, як гілки. Гілки повинні бути частими, легко гнутися, а не ламатися. Голочки повинні бути темно-зеленими, не жовтуватими і не коричневими. Щоб не пошкодити дерево при транспортуванні, гілки потрібно притиснути до стовбура і зав'язати мотузкою.

2. Не слід відразу заносити в будинок, хай вона трохи акліматизується, постоїть в під'їзді або на балконі. Лісова красуня, яка звикла до зими, буде незатишно почувати себе біля батареї центрального опалення. В теплому місці ялиночка швидко полисеет.

3. Якщо ви не плануєте ставити ялинку в протягом декількох днів, залиште її на балконі, попередньо загорнувши в папір. Як тільки прийде час наряджати її, занесіть додому, але не розгортайте відразу, дайте дереву поступово звикнути до тепла.

4. Пред тим, як прикрашати ялинку, постукайте їй об підлогу, щоб обсипалися омертвілі голки. Після цього повідрубуйте нижні гілки і обновіть нижній зріз стовбура. Помістіть дерево в ємність з піском, додайте в нього воду. Слідкуйте за тим, щоб пісок весь час залишався вологим. Це допоможе зберегти свіжий вигляд ялинки. Можна поставити ялинку в каструлю або відро з водою або замотати стовбур декількома шарами тканини, А краще марлі. Її також необхідно постійно змочувати.

5. Щоб ялинка довше збереглася, необхідно забезпечити їй ефективне харчування. Для цього зніміть кору на кілька сантиметрів знизу стовбура і зробіть косий зріз. Рівень піску або води повинен бути вище «голого» стовбура.

6. Продовжити життя ялинці можна, додавши у воду, де вона стоїть гліцерину (1 столову ложку на 5 літрів води). Щоб голки не обсипалися, можна додати у воду столову ложку цукру і трохи кухонної солі. Допоможе зберегти красу дерева таблетка аспірину, розведена у воді. Аспірин, будучи антисептиком, не дасть бактеріям руйнувати стовбур. Щоб ялинова хвоя завжди виглядала свіжою, рекомендується періодично обприскувати її з пульверизатора....

Відповідь на запитання: Як зберегти ялинку свіжою