Як звернути його увагу на себе

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

У житті людини є безліч речей, які заслуговують його уваги. На жаль, багато жінок стикаються з тим, що не можуть завоювати як раз таки увагу свого коханого. Тоді їм доводиться випробувати різні способи залучення чоловіків. Що вибрати і як діяти - треба вибирати самостійно.

1. Першим ділом усвідомте, що в вас, як і в будь-якій жінці прихований величезний потенціал, яким залишилося навчитися користуватися. Після цього переходьте до хитрощів, здатним залучити чоловіка.

2. Щоб сподобатися чоловікові, полюбите спочатку себе самі. Як тільки ви почнете відчувати себе більш сміливою, впевненою в собі, розкріпаченої, ваш коханий не забуде з'явитися на горизонті якщо він все ще буде вам потрібен. Отже, доглядайте за своїм тілом, купуйте стильний одяг, експериментуйте зі своїми образами, поки не знайдете потрібний.

3. Невловимим атрибутом справжньої жінки є запах. Уявіть собі, скільки чоловіків обертає голову слідом невловимого ароматного шлейфу. Не намагайтеся купувати найдорожчі парфуми, набувати кожен новий запах. Знайдіть той парфум, який підходить. Уважно ставтеся до кількості вилитих на себе духів. Вдень постарайтеся створити ледь вловимий аромат, а от увечері можна огорнути все тіло в улюблений запах.

4. Напевно, багато хто знає, що жінка повинна викликати в чоловікові почуття пристрасті, бажання. Зробити це можна за допомогою одягу. Зокрема, атлас і шовк зможуть стати вашими кращими помічниками. Акцентуйте увагу сильної половини людства на тій частині ваше тіла, яке вважаєте найбільш сексуальним і спокусливим.

5. Чоловіки люблять завжди і скрізь бути першими. Саме тому постарайтеся говорити багато компліментів, не жалійте похвали і ласкавих слів. Це дозволить вашому коханому відчувати себе унікальним. Звичайно, він помітить жінку, яка нарешті-таки стала правильно оцінювати його. Прекрасним ходом стане повторення його імені кожен 10 хвилин. Навіть коли ви говорите про нічого не значущих речах, називайте улюбленого по імені. Дивно, але їм це подобається.

6. У будь-якому випадку будьте впевненими в собі і не втрачайте свій шанс на щасливе сімейне життя....

Відповідь на запитання: Як звернути його увагу на себе