Як зареєструватися на сайті знайомств

Posted by Admin on 1-08-2013, 05:10 in Сім'я & Відносини

Знайомства через інтернет придбали останнім часом велику популярність. У сучасних молодих людей мало часу на походи в картинні галереї, театри, на виставки. Знайомитися на вулицях бажання немає. Інтернет же завжди під рукою, і на сайті знайомств в будь-який момент можна знайти собі пару.

1. Для реєстрації на сайті знайомств знадобиться фото хорошої якості. Про це варто подбати заздалегідь. Сфотографувати можуть друзі, а ще краще, якщо зйомку проведе професійний фотограф. На знімку постарайтеся виглядати природно. Не варто сильно прикрашати зовнішній вигляд. Інакше при зустрічі в реальному житті є ризик залишитися невпізнаним.

2. Реєстрація на більшості сайтів проходить у два етапи. Перший - заповнення особистих даних та контактної інформації. В анкеті необхідно вказати ім'я або нік (віртуальне прізвисько). Вік - тут можна трохи прибрехати. Вказавши кількість років менша, ніж насправді, є шанс познайомитися з великою кількістю цікавих людей. Якщо вдасться знайти на сайті справжніх друзів, вік стане зовсім не важливий. Фізичні дані - зріст, вага, колір очей і волосся - заносяться в анкету за бажанням.

3. Завантажте на сайт краще фото. Аккаунти з зображеннями проглядаються набагато частіше.

4. Дуже ретельно поставтеся до заповнення граф "інтереси" чи "хобі". Так буде більше шансів завести знайомства з людьми зі схожими захопленнями і схожим способом життя.

5. Заповнення логіна і пароля. Обов'язково придумайте складний код, інакше сторінку легко буде зламати. Якщо це відбудеться, приховані дані будуть оприлюднені, а з аккаунта зловмисники зможуть розсилати повідомлення з вірусами.

6. Коли заповнені всі анкетні графи, вкажіть діючий адресу електронної пошти. Він потрібен для підтвердження реєстрації на сайті.

7. Другий етап - підтвердження аккаунта. Для цього перейдіть за посиланням, надісланої на електронну скриньку з сайту знайомств.

8. Після підтвердження аккаунта на електронну пошту прийде ще один лист про успішне закінчення реєстрації. Тепер можна посилати повідомлення іншим користувачам сайту знайомств, спілкуватися в чатах, грати у віртуальні ігри....

Відповідь на запитання: Як зареєструватися на сайті знайомств