Як звертатися за допомогою

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Деяким людям дуже складно попросити когось про допомогу, навіть якщо вона їм життєво необхідна. Хтось вважає, що його прохання накладає на інших якісь зобов'язання, хтось просто боїться почути у відповідь «ні». Але правда полягає в тому, що більшість людей готові опинитися іншому всіляку підтримку - емоційну, фізичну і навіть матеріальну, - якщо їх про це ввічливо попросити. Чим менше проблема, тим більше людей готові допомогти вам з нею розібратися.

1. Прийміть, як належне, що прохання про допомогу зовсім не означає, що ви - невдаха. Існує безліч проблем, з якими людина не в змозі впорається поодинці. Також є речі, які одним даються легко, а інші справляються з ними з працею. Ви точно так само готові допомогти комусь з чимось, що видається вам дріб'язковим справою. Так що не варто переживати почуття сорому, збентеження і розчарування в собі.

2. Визначте, у чому саме вам потрібна допомога? Якщо у вас складна фінансова ситуація, що вам потрібно більше - гроші в борг або додатковий заробіток? Якщо ви не справляєтеся з якимось завданням на роботі, що вам необхідно насправді - щоб роботу хтось виконав за вас або щоб вам допомогли розібратися, як справлятися з цим самому?

3. Уявіть можливі наслідки проблеми, якщо ви продовжите справлятися з нею самостійно. Якщо ви не виконаєте покладені на вас обов'язки, то можете втратити робоче місце. Якщо не розберетеся з фінансовою ситуацією, вам доведеться відмовитися від якихось необхідних речей. Можливо, від лікування, освіти для дітей, або ви не зможете вчасно виплатити іпотеку. Це ще більші проблеми, які виникнуть у вас, якщо ви не звернетеся за допомогою.

4. Подумайте про те, хто дійсно може вам допомогти без шкоди для себе. Якщо ви - самотня жінка, і вам потрібно пересунути шафу, безглуздо просити про допомогу подругу, Але сусід-культурист, можливо, впорається з даною задачею граючись. Якщо ви маєте потребу в грошах, а у вашого однокласника фірма, що займається прибиранням приміщень, або бюро ремонту, то, можливо, він запропонує вам додатковий заробіток з користю для себе.

5. Чітко сформулюйте своє прохання і попрактикуйтесь перед дзеркалом. Уникайте запобігливого тони. Будьте ввічливі, скромні й позитивні. Люди охоче допомагають тим, хто заслуговує допомоги, але жалібний тон моментально перетворить вас на жебрачку.

6. Якщо ви звертаєтеся за допомогою до благодійних організацій або просите банк про кредит, підготуйте заздалегідь усі необхідні папери. Розрахуйте, яка сума вам потрібна, в які терміни ви зможете її повернути. Якщо ви хочете безоплатної допомоги, надайте чіткий фінансовий план. Якщо хтось потребує дорогого лікування, принесіть всі медичні документи, пропозиції від клінік, передбачувані витрати на ліки. Викладіть своє прохання у письмовій формі.

7. Будьте вдячні і вдячні, за надану допомогу і підтримку, нехай навіть ви отримаєте її не в тому обсязі, на який розраховували. Якщо є така можливість, Зробіть для того, хто вам допомагає щось хороше. Запросіть колегу, допомігши вам із звітом, на чашку кави в хорошу кондитерську або подаруйте йому DVD-диск з його улюбленим серіалом. Принесіть жінці, яка погодилася посидіти з вашою дитиною, коробку шоколаду або книгу її улюбленого письменника. Будьте уважні до людей....

Відповідь на запитання: Як звертатися за допомогою