Як зберегти відносини після зради

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Зрада коханої дуже сильно ранить, мабуть, будь-якої людини. Він відчуває себе обдуреним, зрадженим, ображеним, він не може більше довіряти партнеру. Але якщо винна сторона щиро розкаюється у скоєному, можна спробувати зберегти відносини.

1. Подумайте, що могло штовхнути вашого партнера на зраду. Можливо, у вашому союзі є серйозні проблеми, раз йому потрібні були нові відчуття. Проаналізуйте події останніх днів, тижнів, місяців: не виникало між вами конфліктів, непорозумінь, чи не змінилося щось у ваших стосунках.

2. Обговоріть з улюбленим людиною подію, уважно вислухайте його і дайте зрозуміти, що хоча своїм вчинком він поранив вас глибоко в серці, ви готові його пробачити, але для цього потрібен час.

3. Оцініть ситуацію з наступною позиції: ви разом вже досить довго, за цей час ви пережили багато доброго і поганого, були один з одним в щасті і в горі, справлялися з труднощами і раділи приємним моментам. Подумайте, чи переважує факт зради цей спільний життєвий досвід.

4. Якщо ви і ваш партнер твердо мають намір зберегти відносини, постарайтеся сприймати зраду як чергову неприємність, яку ви подолали, і не згадувати про неї в подальшому. Можливо, це буде непросто, але навчитеся знову довіряти один одному.

5. Не кожному під силу самостійно впоратися зі зрадою коханого. У такому випадку на допомогу прийде психотерапевт: зверніться до нього спочатку окремо, потім разом. На Заході ця практика широко поширена, в Росії ж поки приживається, але дає непогані результати, тільки знайдіть грамотного фахівця.

6. Не виносьте подію на суд родичів, друзів, Знайомих, колег по роботі: це стосується тільки вас двох, тому лише ви разом можете прийняти правильне рішення про те, як жити далі. Якщо у вас є діти, не втручається їх у з'ясування стосунків і не маніпулюйте ними у власних інтересах.

7. Спробуйте якийсь час пожити окремо один від одного і не зустрічатися. Так можна символічно завершити життєвий етап, що закінчився зрадою, перегорнути сторінку, а потім почати відносини з чистого аркуша: призначайте один одному побачення, даруйте подарунки і разом будуйте нове життя....

Відповідь на запитання: Як зберегти відносини після зради