Як заробити на моделях

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Хоббі та розваги

Багато хто любить створювати різні ручні вироби. Це можуть бути вироби з дерева, паперу, картону, металу та інших підручних інструментів. І, як не дивно, подібне дуже корисне хобі може приносити хороший додатковий дохід.

Вам знадобиться:
- Шматочки тканини;
- Пляшка;
- Зубочистки;
- Дерев'яні заготовки;
- Пробка;
- Підставка;
- Вихід в інтернет;
- Стаціонарний телефон;
- Оголошення /стаття в газеті.

Інструкція:
1. Створіть свою саморобку. Проявіть фантазію, оскільки кожен з нас зможе зробити що-небудь гарне і цінне! Пам'ятаєте, як ви вчилися в школі і на уроках праці створювали дерев'яні указки, вироби з паперу, Пластиліну, картону та інших матеріалів. Один з найбільш відмінних варіантів - зробити корабель у пляшці.

2. Складіть план створення вашого міні-вітрильника. Для нього нам знадобитися широка пляшка, а також матеріальні заготовки: тканина, пінопласт, зубочистки. Конструкція створюється досить просто: зробіть палубу зі шматочків пінопласту, вирізавши каркас за розміром пляшки. Багато з нас пам'ятають, як виглядає корабель 16-17 століть. Такі моделі дуже цінуються на ринку. Після спорудите щогли за допомогою зубочисток і шматочків тканини. На тканини зробіть сподобався вам малюнок будь-якого прапора.

3. Помістіть отримане виріб всередину пляшки і прикрасьте його красивою дерев'яною пробкою. Можете ще додати хорошу лаковану підставку під це творіння. Все! Вашого витвір мистецтва готове. Пора на ньому добре заробити!

4. Розкажіть усім своїм друзям і знайомим про те, яку саморобку ви створили і чим вона може їм допомогти. Наприклад, прикрасити інтер'єр, стати подарунком до дня народження або по іншому випадку. Попросіть їх оцінити ваш твір і передати всім своїм знайомим і друзям про те, що вони побачили. Перші продажі ви вже можете очікувати від свого найближчого оточення.

5. Помістіть ваше твір на видному місці в будинку так, щоб воно відразу впадало в очі, коли хтось заходить до вас в гості. Це збільшить ваші шанси на продажу без будь-якої реклами взагалі!

6. Розмістіть оголошення в газету або розмістите в ній статтю про вашому творінні і те, яку воно може нести користь для людей. Зробіть це барвисто і емоційно! Вкажіть в кінці свої контактні дані. У цьому випадку, ви зможете продавати вже через газету.

7. Використовуйте інтернет в якості розкрутки своїх поробок! Вступите в спеціальні групи в соціальних мережах, де люди цікавляться цією темою. Там ви можете викласти фото і відгуки по вашому продукту. Так ви ще швидше набере клієнтську базу....

Відповідь на запитання: Як заробити на моделях