Як звернути на себе увагу колишнього хлопця

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Відбувся розрив відносин, але минуле не хоче відпустити вас. Ви постійно думаєте про нього, про вашу любов. Може, варто частіше спілкуватися? Знову зробити себе частиною його життя, це складно, але відбувається таке зовсім не настільки рідко, як можна подумати. Якщо ви обидва не забули своїх почуттів, то вони повернуться і закрутять вас з новою силою.

1.
Згадайте, чому ви розлучилися, хто був ініціатором цього. Якщо причиною була ваша навіжена і необдуманість вчинків, попрацюйте над собою. Йому напевно не хочеться зараз зіткнутися з тим же самим ставленням до себе. У вас залишилися спільні друзі, місця зустрічей і спілкування з ними.

2.
З'являйтеся там, навіть якщо ваш колишній хлопець не прийшов сьогодні. У розмовах із загальними знайомими підкреслюйте, що розставання з коханою змінило ваше ставлення до життя, ви стали замислюватися над своїми вчинками і словами. Це обов'язково дійде до його вух, і інформація про ваше життя буде продовжувати надходити до нього. Не можна зовсім зникати, якщо хочете повернути людину.

3.
Поміняйте свою зовнішність, Згадайте переваги вашого колишнього хлопця, те, що його приваблювало в дівчатах. Максимально наблизьтеся до його ідеалу. Але не забувайте про свою індивідуальність і смак. Приведіть в порядок свою фігуру - перестаньте заїдати стрес і поплавайте або побігайте по ранках. Придбайте декілька сексуальних дрібничок в свій гардероб. Стати впевненою в собі жінкою, яка усвідомлює свою привабливість.

4.
Звичайно, на вас почнуть звертати увагу і інші хлопці, не тільки ваш колишній! Але це й на краще, може бути, він злякається, що вас відведуть, і сам проявить ініціативу. Телефонуйте йому іноді, справляйтеся про здоров'я, про події в його житті. Говоріть доброзичливо і рівно, щоб він відчув у вас одного, людину, з якою можна порадитися.

5.
Випромінюйте позитив - на веселу товариську дівчину завжди звертають увагу. Покажіть, що у вас все добре, ваше життя під контролем і не збирається валитися. Не зачіпайте тему розставання в розмовах з колишнім хлопцем - це може його злякати. Якщо ж він сам заговорить про це, не звинувачуйте один одного, обговорюйте спокійно, аналізуючи загальні помилки і, знаходячи досвід.

6.
Спробуйте розділити його захоплення - серф, велосипед, комп'ютерні гри, Музика. У вас знайдеться безліч нових тем для розмов. Хлопець зауважаєт вас, оцінить вашу наполегливість. У цьому випадку можна просити його порад і допомоги - ви ж новачок! Такі прохання не будуть сприйняті з негативом, адже ця тема цікава і йому, а, значить, І ви теж....

Відповідь на запитання: Як звернути на себе увагу колишнього хлопця