Як полегшити розставання

Posted by Admin on 6-04-2014, 22:27 in Сім'я & Відносини

Розставання з коханою людиною приносить багато болю. Часто пропадає бажання щось робити, а всі думки повертаються до одного і того ж. Справитися з таким станом самостійно буває дуже складно.

1. Не бійтеся висловлювати свої емоції. Якщо тримати біль всередині себе, то полегшити розставання навряд чи вдасться. Як правило, найбільш сильні переживання припадають на перші 2 місяці після розриву. У цей час не соромтеся плакати, якщо ви відчуваєте, що вам це необхідно. Так ви позбавитеся від переповнюють вас негативних емоцій, і біль пройде швидше.

2. Розкажіть про свої переживання. Слова відіграють набагато важливішу роль, ніж часом здається. Вам стане набагато легше, якщо ви висловитесь друзям чи рідним. Деякі люди вважають, що не варто свої проблеми перекладати на чужі плечі. Якщо ви належите до цієї категорії, можна розповісти про свої переживання психологу.

3. Обмежте спілкування з людиною, яка з вами розлучився. Чим частіше він буде потрапляти вам на очі, тим важче буде пережити розрив. Звичайно, це не означає, що ви назавжди залишитеся ворогами. Просто постарайтеся менше спілкуватися до тих пір, Поки не пройде образа. Не бійтеся втратити потенційного друга: справжня дружба витримає рік розлуки.

4. Заповнюйте утворену порожнечу якими доступними способами. Мабуть, не найкращим ліками буде алкоголь, тому він лише приглушує біль, не зцілюючи від неї. Краще звернути свою увагу на спорт, хобі, танці і т.д.

5. Більше спілкуйтеся. Найчастіше під час відносин люди обмежують коло свого спілкування. Тому після розриву ви можете подзвонити своїм старим друзям і домовитися з ними про зустріч. Так ви відвернетеся від проблем і приємно проведете час.

6. Будьте відкриті для нових знайомств. На розставанні з коханою людиною життя не закінчується, тому не потрібно замикатися в собі і думати, Що більше ні з ким ви не будете щасливі. Знайомтеся, спілкуйтеся, ходіть на побачення і незабаром ви забудете про минулі відносини....

Відповідь на запитання: Як полегшити розставання