Як зважитися на розлучення

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Жінка, яка спостерігає крах своїх відносин, завжди знаходиться в стані сум'яття, тому їй особливо складно прийняти рішення про їх подальшу долю. Тому так часто на жіночих форумах можна зустріти питання - чи варто розлучатися чи краще продовжувати боротися за збереження сім'ї. Психологи стверджують, що це риторичне питання, адже жінки прислухаються тільки до тих порад, які збігаються з їх власним баченням ситуації.

1. Приймати рішення про розлучення потрібно обов'язково самостійно, адже це доленосне рішення, що міняє все ваше життя.

2. Обдумуючи цю проблему, потрібно поставити собі два головні питання: «чому і навіщо я це роблю?». Так ви зможете зрозуміти, що конкретно вас не влаштовує, і оцінити, чи можливо змінити ситуацію, або боротися вже нема чого.

3. У підсумку ви побачите кінцеву мету, зрозумієте, чого ви хочете від відносин і як цього домогтися. У ситуації, коли визначитися самостійно проблематично, краще не орієнтуватися на досвід знайомих, а відвідати психолога, який допоможе зрозуміти ситуацію у вашій родині ситуацію.

4. Тільки професіонал допоможе вам розібратися в собі, зрозуміти причини і виключити їх в майбутньому. Психолог допоможе усвідомити, наскільки ви готові боротися за відносини, і чи варто це робити, чи краще вибрати розлучення.

5. Щоб зрозуміти своє ставлення до ситуації, потрібно взяти чистий аркуш паперу і написати на ньому ряд питань, які допомагають оцінити ваше відношення до власної родини.

6. Відповідаючи на ці питання, ви сформулюєте те, що так часто буває складно висловити словами, це допоможе зважити всі «за» і «проти» і прийняти обгрунтоване рішення. При цьому важливо пам'ятати про те, що оточуючі вас чоловіки теж далекі від ідеалу, і ніхто не гарантує вам того, що наступні відносини будуть краще попередніх.

7. Тому фахівці радять у легких випадках постаратися змінити ситуацію або просто скорегувати своє ставлення до неї. Часом це буває набагато простіше, ніж розлучення і подальші складні пошуки нового супутника життя.

8. Не варто сприймати розлучення як спосіб позбавлення від проблем. Над стосунками треба працювати, а до розлучення вдаватися тільки в екстреному випадку....

Відповідь на запитання: Як зважитися на розлучення