Як зацікавити хлопця на побаченні

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Вас запросили на перше побачення? Це вже про щось говорить. Тепер головне - постаратися не розчарувати молодої людини, який нарешті зважився зробити перший крок. Якщо хлопець, з яким у вас має бути зустріч, дійсно вам цікавий, не варто покладатися тільки на долю. Постарайтеся докласти максимум зусиль, щоб одним побаченням справа не обмежилася.

1. В першу чергу будьте самою собою. Так, може бути, під час побачення вам вдасться добре вжитися в заздалегідь обрану роль, але пам'ятайте, що весь час бути кимось іншим у вас навряд чи вийде. До того ж, якщо вас вже запросили на рандеву, значить, ви сподобалися хлопцеві такий, яка ви є, і змінювати себе просто нерозумно.

2. На першому побаченні, як правило, виникає багато довгих безглуздих пауз. Збентеження бере своє, а якщо молода людина і так не дуже балакучий, вести світську бесіду доведеться вам самим. Повірте, цей жест він неодмінно оцінить.

3. Щоб не впасти обличчям в бруд, заздалегідь складіть список тем, на які вам (і йому теж) буде цікаво спілкуватися. Постарайтеся дізнатися його інтереси, в Залежно від цього черпайте інформацію з різних джерел. Наприклад, якщо молода людина всерйоз захоплюється футболом і в нього є улюблена команда, постарайтеся як мінімум дізнатися склад її гравців, але краще всього - почитайте про її рейтинг в турнірній таблиці і вивчіть, з ким вона грала в останній час. Якщо у вас є друзі, які є футбольними фанатами, вони неодмінно розкажуть вам багато цікавих фактів, які ви можете вміло і своєчасно піднести.

4. На першому побаченні багато не пийте - це відштовхує. Не варто також з усіма подробицями відповідати на стандартне запитання «розкажи мені що-небудь про себе». Врахуйте, що для чоловіки жінка завжди повинна залишатися загадкою, тому іноді ви можете промовчати, таємниче посміхнутися або делікатно перевести тему розмови в інше русло.

5. Мабуть, найголовніше правило при першому побаченні з хлопцем - не вступати з ним в інтимні стосунки в цю ж ніч. Як правило, нічого хорошого з цього не виходить. Зважте всі за і проти: якщо вам потрібні міцні і довгі відносини, краще трохи потерпіти, в іншому випадку чоловік вважатиме вас доступною. Якщо ж вам необхідний тільки секс, то чому б і ні? Правда, при цьому не забувайте, що випадкові зв'язки чреваті ризиком отримання інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом....

Відповідь на запитання: Як зацікавити хлопця на побаченні