Як зачарувати хлопця на першому побаченні

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Перше побачення - це фундамент майбутніх відносин. Саме від нього залежатиме подальший розвиток вашого роману. Якщо ж хлопець вам не байдужий, то ви повинні будь-яким способом зачарувати свого потенційного кавалера.

1. Перше побачення завжди хвилююче і бажане. До нього потрібно підходити з розумом, адже перше враження основоположне, тому вам слід ретельно до нього підготуватися. Спочатку підберіть наряд для такої події. Тільки не наділяв себе в пишні вечірні сукні з паєтками і бантами. Це буде виглядати більш, ніж недоречно. Якщо ви з ним вечеряєте в ресторані, то прекрасно підійде маленьке чорне плаття - це класика жанру. Не одне покоління чоловіків воно звело з розуму. Якщо ваша зустріч припускає активний відпочинок, то можна обмежитися зручними, але в теж час привабливими і сексуальними джинсами, жіночною майкою і жакетом. Не слід на перше побачення надягати нове взуття. Можливо, вам належить довга прогулянка, і ви будете відчувати дискомфорт, а співрозмовник подумає, що він вам нецікавий, і ви намагаєтеся пошвидше втекти додому.

2. Макіяж - невід'ємна частина жіночого образу. Не намагайтеся виглядати на першому побаченні, як жінка-вамп. Червона губна помада і очі в стилі smokey eyes можуть відштовхнути вашого співрозмовника. Вибирайте спокійну палітру тіней. Найкраще підійде ніжно-рожевий блиск для губ. З таким візажем ви будете виглядати жіночно, але при цьому не зухвало.

3. Намагайтеся слухати його, проявляйте зацікавленість у всьому. Відсутній погляд і періодичне зівання не наблизять вас до мети ні на крок. Намацайте загальні теми для бесіди, які були б цікаві і вам, і вашому супутнику.

4. Будьте позитивною. Посміхайтеся. Посмішка завжди розташовує і справляє враження щирості і відвертості. Вона вселяє впевненість, ніби натякаючи, що людина цікава і його приємно слухати. Намагайтеся жартувати, але на абстрактні теми. Жарти повинні бути зрозумілими не тільки вам, але і йому, адже вас він бачить у перший раз і не може з наскоку оцінити ваш тонкий і вишуканий гумор.

5. Не заговорюйте з ним про ваші майбутні взаємини, не будуйте плани - такі розмови лякають чоловіків, тим більше на першому побаченні. Просто дайте йому зрозуміти, Що він вам симпатичний, і ви не проти продовжити спілкування надалі.

6. Будьте природною і не переграє. Фальш і лицемірство видно завжди. Не намагайтеся підлаштовуватися під нього. Чоловікам подобаються незалежні жінки, і вже якщо у вас є своя точка зору, то неодмінно її висловіть, а не підтакувати з побожним поглядом в надії отримати схвалення.

7. Дозвольте йому проводити вас додому і, стоячи на порозі свого під'їзду, подаруйте йому легкий ніжний поцілунок. Ви повинні виглядати недоступною, але у той же час сексуально привабливою. Чоловік повинен кожен раз в вас відкривати щось нове, як у цікавому та захоплюючому детективі....

Відповідь на запитання: Як зачарувати хлопця на першому побаченні