Як поліпшити сімейні відносини

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Сім'я - один з найважливіших елементів, що складають суспільство. Але з часом люблячі дружини можуть перетворитися на двох недружньо налаштованих людей, які постійно скандалять і сперечаються. Причин може бути безліч, від дрібниць до серйозних проблем. Дуже важливо поліпшити відносини, позбутися негативної атмосфери.

1. Контролюйте свої емоції. Часта причина сварок - зайва запальність і нервозність. Ці якості зазвичай більше притаманні жінкам, але бувають і виключення. У пориві гніву можна влаштувати величезний скандал, зробити непростимі і дурні вчинки або вимовити слова, які можуть сильно образити кохану людину. Як тільки ви відчуваєте, що можете в будь-який момент зірватися, спробуйте відволіктися. Поговоріть на іншу тему, а коли заспокоїтеся, обговоріть компромісне рішення.

2. Навчіться прощати образи. У сімейному житті вони майже неминучі, і дуже важливо забувати їх. Нагромаджені неприємні емоції призводять до стресів і хвороб. Прощайте свідомо, для себе. Повірте, що ваш чоловік (дружина) любить вас і не бажає ображати навмисно.

3. Не критикуйте і не осуджуйте. Для сімейних пар це непросте завдання. Іноді людині важко усвідомити, що він постійно критикує партнера - це може проявлятися в іронії, уточненнях, сміху, ігноруванні. Знаходьте в дружині хороші риси і хваліть їх. Завжди намагайтеся встати на іншу сторону, подивитися з іншої точки зору. Навчіться також не ображатися на критику, витікаючу з боку партнера. Відповідайте на неї спокійно і впевнено.

4. Проявляйте більше уваги до партнера. Будьте дбайливі, говорите приємні речі, розповідайте про свої почуття. Навіть невеликі знаки уваги дозволяють забути про серйозні образах. Якщо постійно так надходити, Ви помітите таке ж відношення до себе. Ставтеся до вашим сімейним відносинам з оптимізмом, будьте позитивні - з такою людиною легко спілкуватися і не хочеться з'ясовувати стосунки.

5. Навчитеся вирішувати проблеми мирним шляхом. Не таіте в собі злість, обговоріть неприємні для вас ситуації з партнером, але не критикуйте, не влаштовуйте скандалів, не засуджуйте. Розкажіть про свої почуття, обгрунтуйте свої претензії. Швидше за все, партнер не хотів вас образити і діяв в пориві почуттів. Поговоріть про свої стосунки і пробачте один одного.

6. Спробуйте на якийсь час віддалитися один від одного. Постійне близьке спілкування неминуче призводить до того, що люди починають зачіпати один одного за хворе. Розлука дозволяє забути образи і згадати почуття. Можна просто якийсь час менше спілкуватися, займатися своїми справами і зустрічатися з друзями. Використовуйте цей спосіб лише в тому випадку, якщо потрібно трохи поліпшити сімейні відносини. Якщо ж вони настільки зіпсовані, що необхідно їх заново будувати, то перерва може зробити вас чужими один одному....

Відповідь на запитання: Як поліпшити сімейні відносини