Як помирити чоловіка з дружиною

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Часом навіть у самій благополучній родині трапляються сварки. Ще вчора подружжя не могли й дня прожити один без одного, а сьогодні ледь розмовляють. Оточуючі теж страждають від їх сварок. Як же повернути мир і спокій у родину?

1. Перш ніж затіяти процес перемир'я, добре подумайте. Адже причина сварки може виявитися досить серйозною, коли втручання сторонніх, нехай навіть делікатне, загрожує моральною травмою всім учасникам процесу. Ставати миротворцем має сенс, якщо пара досить добре вам знайома.

2. Щоб помирити подружжя, вам доведеться вдатися до невинних хитрощів, а от пряма тактика, виражена в умовляннях і вмовляння під гаслом «Мирися і більше не бийся», найчастіше призводить до зворотних результатів. Будьте делікатні, особливо, якщо причина сварки «двох половинок» пов'язана зі зрадою.

3. Заручіться підтримкою спільних знайомих, яким також не подобається охолодження в колись найбільш заводний парі з усієї компанії. У суворій таємниці створіть ініціативну миротворчу групу, діліться ідеями. Практика показує, що колективний розум здатний запропонувати самі нетривіальні способи вирішення проблеми.

4. Використовуйте метод з голлівудських фільмів. Організуйте для подружжя вечірку, не попереджаючи про неї заздалегідь. Запросіть їх окремо, повідомивши, що затівається щось грандіозне. Програма вечора повинна бути продумана, основний упор зробіть на ігри, танці, конкурси, в яких беру участь всі. Весела невимушена атмосфера може знову зблизити колись палку пару.

5. Покажіть подружжю кіно про їхнє життя. Зберіть фотографії та відео, де пара зображена в найщасливіші моменти. Створіть оригінальний колаж, змонтуйте невеликий фільм, озвучивши його веселою музикою або закадровими голосами спільних знайомих, які розхвалюють парочку на всі лади.

6. Поговоріть з кимось із пари по душах. Уникаючи прямих запитань, запропонуйте свою підтримку. Можливо, дружина давно потребує поради, але поділитися своїми переживаннями їй просто не з ким. Підтримайте її, скажіть, що розмальовки трапляються у всіх, а міцна родина - рідкість, чи варто дозволяти негараздам затьмарювати щасливий союз? Повідомте, що любите їх обох і просто не уявляєте їх нарізно. Будьте впевнені, до вас прислухаються....

Відповідь на запитання: Як помирити чоловіка з дружиною