Як звернути на себе увагу хлопця в інтернеті

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Сім'я & Відносини

Інтернет дає можливість познайомитися з новими людьми, навіть не виходячи з дому. На заході, наприклад, кожна друга пара знайшла один одного через всесвітню мережу. У Росії, звичайно, ці показники ще не такі високі.

Вам знадобиться:
- ПК з виходом в інтернет;
- Гарне фото або картинка.

1. Модернізуйте свою сторіночку або особистий кабінет в соціальній мережі. По-перше, поставте оригінальну картинку або фотографію на аватар. Вибирайте тільки яскраві і цікаві знімки. Якщо ви не володієте фотогенічністю або привабливою зовнішністю, використовуйте малюнок. Він повинен не тільки привертати увагу, а ще й змушувати задуматися. Чи не варто ставити на аватар фотографії знаменитостей, сердечка і смайлики. Це занадто заяложене.

2. Не повідомляйте на своїй сторінці занадто багато інформації про себе. Достатньо вказати лише загальні дані. Наприклад, місто проживання, вік і свої хобі. Додайте також небудь цікаве. Це може бути цікава інформація, Цитата, анекдот.

3. Вивчіть сторіночку хлопця. Ви повинні дізнатися, що його цікавить. Отримайте якомога більше інформації про його хобі. У розмові з ним обов'язково затроньте цю тему. Хлопець повинен подумати, що ви цікавитеся тим же, чим і він, тоді побудувати бесіду буде простіше. Намагайтеся звести більшу частину розмов до його інтересам.

4. Ставте йому питання. Вони повинні бути небанальними. Не варто щодня цікавитися, як ідуть його справи, це дуже швидко набридне йому, і він припинить з вами спілкування.

5. Не пишіть завжди першою, не закидайте його повідомленнями. Постарайтеся не бути занадто надокучливою.

6. Починайте спілкування з нестандартних фраз. Звичайно, можна написати і про погоду, але це настільки нецікаво, що багато співрозмовників просто не дадуть вам. Надішліть незвичайну картинку з вашим коментарем або оригінальний трек, і тоді відповідь вам буде гарантований.

7. Говоріть йому компліменти. Рідкісний хлопець відмовиться від спілкування з дівчиною, яка вважає його найкращим.

8. У мережі немає можливості доповнити свої слова мімікою, жестами, інтонацією, тому продумуйте кожну фразу. Не варто говорити те, що може бути зрозуміле двояко.

9. Перевіряйте свої повідомлення перед відправкою. У них не повинно бути орфографічних і пунктуаційних помилок. Деякі хлопці надають великого значення грамотності дівчини....

Відповідь на запитання: Як звернути на себе увагу хлопця в інтернеті