Як зберегти надовго відносини

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Сім'я & Відносини

Найромантичніші і здаються дуже міцними відносини потребують «терапії». На різних стадіях спільного життя пара проходить певні етапи розвитку відносин - від кризових до найніжніших. Важливо не дати згаснути вогню закоханості, з якого все починалося.

1. З'ясовуйте всі непорозуміння. Звичка переживати всі глибоко всередині, не обговорювати проблеми з партнером, веде до виникнення холодності між двома люблячими людьми. Затяжний внутрішній конфлікт може вилитися у важку депресію і бажання розірвати відносини. Вчіться спілкуватися відкрито і довірливо, не таіте образу і звертайтеся за допомогою до самої близької людини. Чим щире і відкритіше будуть ваші стосунки, тим довше вони триватимуть.

2. Будьте уважні один до одного. Робіть партнеру компліменти, захоплюйтеся його особистими якостями, робочими досягненнями, умінням вирішувати проблеми. Оцінювати те, що роблять партнери один для одного в повсякденному, побутовому житті, потрібно щодня - похвалити дружину за смачну вечерю, подякувати чоловіка за прибиту полицю і т.д. Намагайтеся приділяти один одному увагу, і ви збережете близькість.

3. Дивуйте один одного. Дивувати - це не означає підносити шикарні і дорогі подарунки. Невеличкі сюрпризи, прояв турботи, несподівані зустрічі і поїздки - позбавте ваші стосунки від рутини. Даруйте подарунки - маленькі, але значущі тільки для вас двох. Вибирайте речі інтимні і практичні, викликайте здивовану посмішку на обличчі партнера.

4. Приділяйте один одному вільний час. Проводьте разом вечори і вихідні - не всі, але їх повинно бути досить для того, щоб кожен з вас не відчував себе обділеним і покинутим. У вашому житті мають бути захоплення і хобі, Але скасувати одну зустріч з друзями і запросити партнера на прогулянку не так вже й важко. Можливість побути наодинці, обговорити проблеми та поділитися враженнями, необхідна - просте спілкування значить іноді не менше, ніж визнання в любові. Кожному з вас буде приємно усвідомлювати, що він займає особливе місце в житті партнера.

5. Розділяйте обов'язки. На самому початку відносин мало хто думає про те, що таке побут і які наслідки для відносин він несе. Багато пар не проходять перевірку саме на цьому етапі, коли йде побутова притирання. Якщо в родині хтось робить по дому все, а хтось нічого, то конфлікт неминучий. Вчіться вирішувати побутові проблеми разом, розділяйте відповідальність, перетворюйте банальні походи по магазинах в можливість побути удвох....

Відповідь на запитання: Як зберегти надовго відносини